Prikaz jedne poruke
Stara 17.3.2011, 16:38   #357
Levčanin
Starosedelac
 
Član od: 18.12.2008.
Lokacija: Srbija/Šumadija Avatar: -~~=<¤÷×÷¤÷×÷¤÷×÷¤÷×÷> (anakonda ili piton)
Poruke: 1.567
Zahvalnice: 340
Zahvaljeno 241 puta na 189 poruka
Određen forumom Re: Japan nuklearna kriza: Fukušima novi Černobilj?

цццц не престајете да 'мудрујете'.. Кад су и модератори почели да верују у заташкаванје и заверу онда шта да кажем више... од муке сам почео да пишем ћирилицом кад сам видео ове постове...

Немојте тако, нису Јапанци Палма па да лажу да би прикрили очигледну истину само да сачувају своју позадину. Ипак је то Јапан ...
А ево вам линк до гајгеровог бројача уживо http://www.ustream.tv/channel/geiger-counter-tokyo
па рачунајте сами....

Док не видим извештаје да је радиоактивност узузетно повећана не верујем ништа а нарочито неким западним медијима... за које знамо како функционишу при извештаванју са кризних подручја...

Роботе ми не поминјите више док их не видимо на тв :Д

А на далеководу раде виде од 24х вероветно су то почели да раде и много пре чим су генератори и агрегати отказали, и треба да је већ завршен...

Грешке за које се сада могу оптужити већ су:
-Зашто је дошло до екцплозије на реактору 2 а и на осталима приликом испуштанја водоника ? зашто систем са хчађенје паре није функционисао тј дошло је до експлозија и престао је да ради ефикасно и како се већ сада претпоставлја напрсао контејнер реактора..
-Зашто нису одмах уклјучени резервни агрегати тј донети на лице места кад су отказали ови на постројенју. Исто важи и за пумпе и за остале 'појаве' као пожари у постројенју...
За ове две ствари има да одговара неко или ТЕПЦО а и Генерал Елецтриц или Мицубиши , Хитацхи... или руководство електране тј ови на одржаванју...

ако неко зна паметније од мене или ако зна да сам погрешио слободно нека напише, ја нисам неки стручнјак само сам мало размишлјао а на нету стварно има да се прочита свашта и чује ... не верујем 'стручнјацима' и Велја је магистар па ми реците колико верујете да је стручнјак за нискограднју или је за крадуцканје......

Poslednja ispravka: Levčanin (17.3.2011 u 16:59)
Levčanin je offline   Odgovor sa citatom ove poruke