Prikaz jedne poruke
Stara 15.7.2008, 13:25   #152
HaveBreak
Veteran
 
Član od: 27.4.2008.
Lokacija: Αικατερίνη
Poruke: 1.120
Zahvalnice: 230
Zahvaljeno 255 puta na 137 poruka
Određen forumom Re: Da li su stare igre bile zabavnije?

Meni su starije(ne jako starije)bile mnogo zabavnije samo zbog jednog razloga.Bilo ih je lakse igrati u multi player-u.Govorim o konzolama,samo je trebalo utaknuti vise dzojstika i eto zabave za celo drustvo.Ekran se podeli na vise delova i zabava pocinje.Sate sam provodio sa drustvom igrajuci Super Mario Cart(N64) i Killer Instinct(N64),Twisted Metal,Tekken itd...Ne zaboravne igre.To je danas ne moguce kod PC-a i kod novijih igara da se deli ekran,vec se treba umreziti,kod umrezavanja se naidje na masu problema,pa dok se to resi izgubi se volja za igranjem.Naravno moguce je kod danasnjih konzola da se to uradi,ali jednostavno su one preskupe.PS3 kosta trostruko vise od keca,govorim o vremenu izlaska konzola.Jednostavno danas je luksuz posedovati konzolu i igrice,dok toga pre nije bilo.Setite se kako je propao N64,propao je samo zato sto je koristio skupe kertridze,koji su opet jeftiniji od danasnjih originala.I zato mislim da su starije igre bile zabavnije,jer su se mogle uopste i igrati
HaveBreak je offline   Odgovor sa citatom ove poruke