Prikaz jedne poruke
Stara 30.12.2006, 0:41   #4
Mr. Garrison
Deo inventara foruma
 
Član od: 20.12.2005.
Lokacija: South Park
Poruke: 4.887
Zahvalnice: 98
Zahvaljeno 164 puta na 141 poruka
Određen forumom Re: vezano za prvu konfiguraciju

ovako: obzirom da je rec o detetu od 10 godina, a ne o nekom entuzijasti, kapiram da bi ga i obican TFT monitor od 8ms zadovoljio, mada ako se za samo malo vise para moze uzeti bolji monitor to valja i uciniti, tim pre sto se doticni ne kupuje jednom godisnje i manje vise je konstantan. zato mislim da bi trebalo uzeti 19" TFT svakako.
prva konfiguracija mu je mnogo bolja za igre, tako da bi trebalo da uzme nju uz male modifikacije:
neka uzme MSI K9N NEO-F plocu, zavrsice mu posao.
umesto ponudjene graficke neka uzme Leadtek 7300GT sa DDR3 memorijom ili X1300XT sa DDR3 memorijom od nekog proizvodjaca (bio je test u SK pa baci oko), mada bi bilo jos bolje ako bi imao para da se protegne za Gainward 7600GS "Goes like hell" i da da nekome da mu je klokuje jer je to u stvari 7600GT.
ne znam posto je taj monitor,ali mislim da ima za par desetina evra vise (ili su mozda cak i tu negde) ovaj novi BenQ sa 2ms (mislim da mu je oznaka FP93GX+ ili nesto jako slicno). kuciste, modem, rezac, hard su ok, mada bi bilo lepo da uzme Logitech periferije, trajace mu duze i imace vece zadovoljstvo koriscenja. kilo memorije je jako pozeljno takodje...
u principu, koliko para - takvo igranje. ako decko nema prevelika ocekivanja, moci ce fino da se naigra...
pozdrav
Mr. Garrison je offline   Odgovor sa citatom ove poruke