Prikaz jedne poruke
Stara 25.12.2020, 22:26   #3097
buraz
Starosedelac
 
Član od: 28.9.2011.
Poruke: 2.413
Zahvalnice: 427
Zahvaljeno 645 puta na 435 poruka
Određen forumom Re: Cyberpunk 2077

Citat:
Neutrino kaže: Pregled poruke
E to sam čekao da neko pomene...

Dakle, osramoćeni bivši telohranitelj najmoćnijeg čoveka u najmoćnijoj korporaciji na svetu dobija pristup sigurnosnom sistemu tako što V upadne kroz vrata koja su isto tako javno dostupna na ulici i onda posle koridora od samo desetak metara uspešno uploaduje virus u sigurnosni sistem

Sa jedne strane igra se iz petnih žila trudi da predstavi Arasaku kao korporaciju nad korporacijama, monolitno zlo kojem niko ništa ne može, a onda ih besmileni plot armor i deus ex machina predstave kao totalne idiote.
Nazalost CDPR igre pate od ovoga, iako imaju dobar narativ i nemaju ociglednih plot hole-ova. Kad god sam prelazio Witchera nikad mi nije bilo jasno zasto Eredin/Karantir
Spoiler za w3 spoiler:
jednostavno nisu skratili Geralta za glavu u obe situacije kad je bio zaledjen, ali plot armor je plot armor...
Toga u Cyberpunku isto ima pun K.

Ono sto MORAJU da implementiraju u nekom od sledecih patcheva je mogucnost da odbijes poziv. Ako me jos jednom nazove onaj ludi Delamain da mi kaze kako mu je vozilo u blizini... imacu nocne more. Another settlement needs your help tip smaraca.

Poslednja ispravka: buraz (25.12.2020 u 22:36) Razlog: dodat spoiler tag
buraz je offline   Odgovor sa citatom ove poruke