Prikaz jedne poruke
Stara 15.12.2020, 0:44   #2666
Neutrino
Deo inventara foruma
 
Član od: 17.6.2011.
Poruke: 7.336
Zahvalnice: 94
Zahvaljeno 3.334 puta na 2.010 poruka
Određen forumom Re: Cyberpunk 2077

Citat:
Eni kaže: Pregled poruke
Samo za Neutrinca i veselo društvo sa FSK, provalio sam stealth puške i pištolje i... ukratko, nisu same cevke non-lethal, već se ugradi mod-čip u slot i onda oružje bude non-lethal za stealth no-kill from a distance.
Ma znam za non-lethal modove ali ja nisam uspeo da ih ugradim ni u jedno oružje. Probao sam sve živo, od pištolja, preko jurišnih puški do šotki i snajpera. Ni jedno oružje ih ne prihvata. Da li je bag ili nešto drugo ne znam ali na kraju sam odustao od stealtha.

A evo i zašto.... Ispada da ova igra pravi oštru razliku između non-lethal i stealth pristupa jer se pacifistički pristup svodi na nošenje tupih hladnih predmeta (čitaj bejzbolki, čekića itd.) koje imaju "blunt damage" karakteristiku pa onda sa njima treba da ubiješ boga u neprijatelju dok se ovaj na kraju ne "onesvesti". Za to vreme napravio si dovoljno buke da privučeš pola kvarta tako da od stealtha nema ništa. Plus, blunt oružje pravi toliko malo štete da sam video savete koji kažu da prvo izrešetaš neprijatelja oružjem dok ne padne na jedno 5% a onda ga dovršiš sa bejzbolkom

Plus, stavka koja me užasno nervira je kad krenem da rešavam one incidente gde bande upadnu u kvartove i drže ljude kao taoce. Onog trenutka kad upadneš u domet igra izgleda ima neku vrstu tajmera dok neko iz bande automatski ne izvrši egzekuciju nad nekim od nevinih ljudi okolo.

Na kraju sam prosto shvatio da igru uopšte nije briga da li ćeš da izbegneš da se prolije jedna kap prvi ili da napraviš priručnik za sociopate kakvog bi se i Džek Trbosek postideo. Krenuo sam Judge Dredd pristupom... "How do you pleaad? BOOM... I know you would have said not guilty if I didn't shoot you first..."

Ne sviđa mi se stealth u ovoj igri nikako.
Neutrino je offline   Odgovor sa citatom ove poruke