Prikaz jedne poruke
Stara 27.9.2014, 23:05   #21819
VITKO
Starosedelac
 
Član od: 16.11.2008.
Lokacija: LOZNICA
Poruke: 1.806
Zahvalnice: 113
Zahvaljeno 301 puta na 247 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Oklop je dobar jer gro tih igraca koji igraju mali tir ne znaju da gajdaju onu rupu na prednjem delu mada i ti sam mozes da ga zastitis.
Sto se topa tice nema problema. U kom smislu? Pa u tom da znas da igras sa premium tenkom i da ti je cilj zarada.
Kako ja igram sa njim??? Tako da ako ispred tebe stoje T1 heavy + Kv1 + jos neka dva tenka za koje znas da nemaju nikakav oklop lepo se fokusiras i poubijas te tenkove a ne da trosis municiju i vreme na ova dva teskasa .
Zaradu donosi DMG a ne da se nadmeces sa tenkovima koje teze probijas.

KV1 se tesko probija. Prolazi ispod kupole kad pogodis otvor namenjen vozacu. Ako pogodis mtal izmedju dva otvora od probijanja nista. Sa boka jedino zadnji tocak prolazi.... ostalo sve neki kritikali. T1 heavy nisam uspeo probiti sa prednje strane.
Naravno ako prebacis na gold probijces oba bez problema

Tvoj oklop je dobar i po partiji 1500-2000 zaustavljenog dmg-a sam imao. Naravno gde god si u mogucnosti nemoj izlaziti na tenkove ko nubina vec lepo prednji deo u neku zgradu pa nakosis tenk i tako igras napred nazad.
Gro partija je sa III i IV tirom a kad to vidis ispred tebe ides napred i bukvalno kosis
VITKO je offline   Odgovor sa citatom ove poruke