Prikaz jedne poruke
Stara 4.1.2021, 15:57   #1483
NastyB
Banned
 
Član od: 20.8.2007.
Lokacija: South Park
Poruke: 2.627
Zahvalnice: 164
Zahvaljeno 902 puta na 538 poruka
Određen forumom Re: Red Dead Redemption 2

Citat:
Snipe kaže: Pregled poruke
Mislim i da izbor oruzja igru ulogu, repeater iako jedan metak ispaljen ce uvek 3* spustiti na 2* krzno, kada je panter/puma u pitanju treba koristiti bolt action puske poput Springfield Rifle/Rolling Block Rifle ili ako niste u fazonu pusaka vec luka i strela, onda idu improved arrows. I naravno uz obavezno gadjanje u glavu.
Samo Springfield Rifle sa High Velocity municijom. Čitav iole veći zverinjak, čak i lisice budu neoštećene kada im prosviraš u glavu sa tim.

Citat:
Red Marquis kaže: Pregled poruke
Naravno da je to ta lokacija gde kampujem ceo decembar. Poslednjih dana nema lovaca ni moonshinera u šumi, ali ništa se ne menja, pantera više nema pa nema.
Ujašem konjem tu i posle dva minuta nema šanse da se ne pojavi (ako u šumi ne kampuje niko), pa čak i tada treba tri minuta više. Obavim jednu misiju, vratim se sledećeg dana i opet isto. Ujašem konjem i posle 2-3 minuta eto pume i konja koji me zbacuje. Lov na pume, pantere i grizlije je laganeze u igri. Jedino su mi losovi pravili probleme, jer su mi čak i uz pomoć onog "gliča" koji sam postavio umeli da se ne pojave.

Citat:
MidnightRunner kaže: Pregled poruke
Zanima me da li funkcioniše Buck Antler Trinket i kako?
Npr. ja sam lovio nekoliko divljih ovnova koji su imali dve zvezdice i kad sam ih odrao kvalitet krzna im je ostao samo "dobar".
Uglavnom funkcioniše kod manjih zverki. Kad treba uloviti zmiju, neku od ptičica, zeca, jazavca ili tako nešto malo i zeznutije, onda dođe kao fantastična i preko potrebna pomoć. Inače, nisam primetio da funkcioniše kod većih, četvoronožnih zverki, osim ako ne lovim jako dugo, pa onda možda i upali ponekad.
NastyB je offline   Odgovor sa citatom ove poruke