Prikaz jedne poruke
Stara 3.3.2015, 1:30   #15
SAJEVAC
Deo inventara foruma
 
Član od: 6.12.2008.
Lokacija: Sremska Mitrovica
Poruke: 6.505
Zahvalnice: 597
Zahvaljeno 561 puta na 516 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku SAJEVAC
Određen forumom Re: Konsultacije oko graficke karte

Staviti r9 290x na taj procesor je 1 tragedija,a pod dva ako se ne salis ne znam kako ovo da shvatim.


Kazes da igre zapravo i ne igras,a hoces da uzmes r9 290x graficku karticu koju i retko ko ima na ovom forumu pa da je i najveci gejmer...Malo si izgubio osecaj..Ta graficka je toliko jaka da je za nju smesna i 1920x1080 rezolucija koji god naslov da je u pitanju,a jos smesnije je staviti je na taj cpu.Cak moze se reci da je to tragedija.Da imas neki i5 (jak i5),ssd ,8 gb rama,da igras igre svakodnevno na visokim rezolucijama,multi player pa da covek razume potrebu za 290x,ovako veruj mi,bacen novac.I 280x brutalno jaka kartica,270x je isto van standarda za prosecnog gejmerai malo ko je,ako ne racunas forumase i gejmere koji nesto znaju o grafickim karticama.Cak se i 265x kod standardnih konfiguraciaj retko vidja i onaj ko je ima ,a da se neko dobro razume rekao bi,ala imas grafu zver...Veruj mi i 260x je izuzetno upotrebljiva i jaka graficka kartica...Osvrni se oko sebe,a da nisi na forumu medju ljubiteljima hardvera i pogledaj koliko je ljudi ima tj ima tako jaku graficku karticu.Veruj mi da si dosao samo godinu dana ranije na forum ja bi ti rekao i da je r 7750 poprilicno dobra graficka kartica 1680x1050 rezoluciju,a da za 1920x1080 je r 7770 best bay ...Hej covece prizovi se svesti .Graficka kartica sa 512 bit .To ako nemas i7 ne treba ni da prodjes pored nje...

Poslednja ispravka: SAJEVAC (3.3.2015 u 1:44)
SAJEVAC je offline   Odgovor sa citatom ove poruke