Prikaz jedne poruke
Stara 28.11.2005, 18:29   #11
nexxogen
Član
 
Član od: 27.11.2005.
Lokacija: Бар/Београд
Poruke: 83
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Greske/Zamerke

Citat:
sirNemanjapro kaže:
U rubrici I\O port nailazim na zaista, bez uvrede svakom zivom, debilna pitanja! Tipa, modem mi ne radi, monitor se gasi, igrica izbacuje...
Nisu svi ljudi kompjuterski eksperti i ono što se možda tebi ili meni čini debilnim (naravno, ne svrstavam se ovim ni u kakvog eksperta), za neke ljude je ogroman problem. Moj drug npr. je jedan od takvih ljudi i desilo mu se da tako ima neki relativno naivan problem pa je računar odnio u neki servis gdje su mu napunili glavu svakakvim glupostima, pobrisali mu sve sa diska i instalirali windows bez drajvera za modem, čini mi se. Ima mnogo, najljepše rečeno, bezobraznih ljudi koji koriste to neznanje svojih mušterija pa im govore kako je to moralo tako kako su oni uradili. Zato mislim da je bolje da im odgovara tzv. Kuzma koji ih sigurno neće slagati.

Citat:
Secam se teksta, bas mi pade na pamet, sa nekim klincom kome je sestra prosula sok na lap top koji je dobio iz Boga pitaj odakle... I tekst je bio cela jedna kolona!!! Sto bi za normalno pitanje bilo 1/2 kolone. I na kraju to pitanje je objavljeno da bi Kuzma rekao, mene ste nasli da zezate...
Da, i ja se toga sjećam i slažem se sa tobom po tom pitanju. Ta glupost je samo zauzela mjesto koje se moglo iskoristiti za odgovor nekome ko je stvarno imao problem.
nexxogen je offline   Odgovor sa citatom ove poruke