Prikaz jedne poruke
Stara 31.8.2019, 10:24   #891
Isko
Deo inventara foruma
 
Član od: 25.8.2006.
Lokacija: Fortress in Transylvania
Poruke: 3.118
Zahvalnice: 1.236
Zahvaljeno 668 puta na 346 poruka
Određen forumom Re: Cyberpunk 2077

Vrlo malo su pokazali. I dalje hvali masu informacija ali bice cool. Zaista hvali pogled sa treceg lica, ali ako to ne ubace nadam se da ce neko modovati igru. Dobili smo isjecke klipa direkne akcije bez nekog boljeg prikazivanja. I dalje taj Open World nije prikazan u pravom svijetlu. Ne znam zasto, ali hvali mi ona pokretljivost iz GTA, mehanika trcanja itd...

Na prvi pogled ovo je igra koju je Ubisoft trebao trabao da napravi odavno "o dobrom hakovanju", to jest Watch Dogs. WD Legion grijesi u velikom obimo sto ide istim putem kao Cyberpunk, to jest sav taj dizajn Cyberpunka, bolje da su ostali u sadasnjosti i potrudili se vise oko igre .

Dolazi 2020 godina, a i dalje su igre "mrtve". Sjecate li se prve prezentacije WD, gde glavni lik ide ulicom, vjetar duva, granje se nisu, lisce opada... E pa toga jos nema. I ako postoj mod za WD gde to u jednom obliku dozvoljava, danasnjni developerima to jos nije u planu.


Napucavanje mi je nekako meh... Nema nekih novih animacija, u opste taj kombat sistem je dosta los. Dok hakovanje je super odradeno.

Ali ima jos mnogo dok igra ne izade. All the best
Isko je offline   Odgovor sa citatom ove poruke