Prikaz jedne poruke
Stara 7.12.2008, 16:03   #412
MEGATRON
Član
 
Član od: 23.9.2007.
Lokacija: sk.rs/forum
Poruke: 438
Zahvalnice: 75
Zahvaljeno 83 puta na 69 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku MEGATRON
Određen forumom Re: Koji miš imate i kakvi su vaši utisci o njemu?

Citat:
Paladin kaže: Pregled poruke
Baš danas sam bio u jednoj prodavnici gdje imaju dosta miševa izloženo da se mogu probati, od jačih Logitecha je bio MX518 i G5, i još nekih, i dosta Genius i MS, ali na moju žalost ni jedan Razer a baš bih volio da vidim kako mi koji leži u ruci pa da se odlučim za neki.
druze idi u Game-s ispod doma sindikata oni imaju razer miseve kao i roccat kone mis i dace ti da probas da vidis kako ti lezi u ruci, meni su dali da probam roccat kone, odusevio se kako je ergonomican, ali samo za desnjake jbg.
zato je tu razer.

P.S. Ne bih da offujem ali upravo pisem sa logitech wave tastature koju sam kupio danas i ODUSEVIO SE kako je dobra....ako neko trazi kvalitetnu a maksimalno ergonomicnu tastaturu pogodnu za rad i igranje na racunaru ovo je pravo resenje! mislim da bih mogao satima da piskaram na njoj i da igram igre a da ne osecam ama bas nikakav bol u zglobovima, zahvaljujuci gumenom delu ispod tastera i samom obliku koji drzi vase zglobove i prste u prirodnom obliku...jos sutra da stigne razer i full tebra, pisem utiske
Priložene slike
Kliknite na sliku za veću verziju

Ime:	logitechwave.jpg
Viđeno:	258 puta
Veličina:	94,8 KB
ID:	25614  

Poslednja ispravka: MEGATRON (7.12.2008 u 16:36)
MEGATRON je offline   Odgovor sa citatom ove poruke