Prikaz jedne poruke
Stara 11.4.2011, 13:59   #140
acafacaa
Veteran
 
Član od: 3.10.2010.
Poruke: 618
Zahvalnice: 25
Zahvaljeno 112 puta na 90 poruka
Određen forumom Re: Koji antivirus koristite?

Citat:
Aleksandar1987 kaže: Pregled poruke
Koliko sam ja izvalio acafaca je jedan veliki fanboy Norton-a. Decko mnogo si se bre izlozio na taj Norton. U svaku temu u koju udjem a koja je posvecena zastiti i AV programima ti pricas samo o Norton-u i njegovoj zastiti od "nedetektovanih" virusa. Da li mislis da ce kompanije koje proizvode AV programe dozvoliti da se broj "nedetektovanih" virusa povecava iz dana u dan? I ne mogu da se slozim da tih nedetektovanih virusa ima mnogo. Da ima gomila nedetektovanih virusa koji su jako stetni po racunar ljudima bi pucao sistem svakog dana, naravno osim tebe koji koristis Norton koji inace kida kako detektuje viruse, a dobro stiti i od tih "nedetektovanih". Mislim da previse brines za svoj racunar i za te "nedetektovane" viruse. Iz dana u dan citam tvoje postove i ne mogu da verujem koliko si zaludjen time. Inace ja koristim Aviru free i Comodo firewall vec dve godine, i citajuci tvoje postove reko ajde da vidimo taj NIS koji toliko hvalis. Skenirao sam komp i gle cuda, nista nije pronadjeno. Gde su toliki silni "nedetektovani" virusi o kojima pricas, al aj to, nego gde su i ti detektovani???
Inace na netu posecujem sve i svasta, i skidam sve i svasta. Nemam strah od virusa, niti cu imati....A moj racunar sljaka ko sat, bez ikakvih problema.
Pa care,stavi na crtu Norton i aviru pa ces videti koji ce se kako provesti sa pravim virusima...
Ja samo Norton,ti samo Aviru bez Comodo-a,ja tebi posaljem 20 malicioznih linkova,pa ti meni,pa da vidimo na kraju ciji je komp vise inficiran,moj ili tvoj???
acafacaa je offline   Odgovor sa citatom ove poruke