Prikaz jedne poruke
Stara 4.7.2009, 14:34   #18
Marti Misterija
Deo inventara foruma
 
Član od: 24.10.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 4.910
Zahvalnice: 579
Zahvaljeno 1.747 puta na 1.039 poruka
Određen forumom Re: Ni Malwarebytes ne pomaže

Hajde da krenem sa Kasperskym - koristim ga vec godinama i nikad nisam imao problema ni sa njim, ni sa virusima, valjda ga zato i koristim godinama.
Takodje probao sam i KIS 2010 i gle cuda nemam razloga da budem ojadjeni korisnik jer isti radi sasvim OK (nema memory leaka i ostalih sran*a), a nisam se ni usr*o iako sam probao. To sto neko ima problema je normalna, stvar, ali ne secam se da sam video da postoji deo hardware-a ili software-a da bar neko sa istim nije imao problema, tako da da sam se slepo vodio iskustvima pojedinaca koja su imali komp ili bilo koji problem, nikada ne bih trebao da kupim kompjuter ili bilo koju ostalu tehniku. OD MBAM nisam ni ocekivao preventivu, ali zato imam izuzetno pozitivna iskustva u ciscenju gamadi, koje btw. nije ni bilo mnogo jer je gle cuda KIS dobro radio svoj posao. Zato o MBAM imam sasvim OK misljenje, bolje od drugih anti-malware programa koje sam probao.
A koliko je relevantno misljenje tih tzv. strucnjaka koji se razumeju u sve i svasta, i koji daju razne savete po sajtovima i medijima, pa ih treba uzimati kao zdravo za gotovo je najbolje vidi ovde.
Ko ti garantuje da takav kao na prvom snimku nije i na recimo virus.gr ili bilo kom drugom sajtu? Jedino ako ga ne znas licno.
Marti Misterija je offline   Odgovor sa citatom ove poruke