Prikaz jedne poruke
Stara 9.12.2005, 13:43   #5
Ogi
Banned
 
Član od: 27.10.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 288
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku Ogi Slanje poruke preko MSN-a korisniku Ogi
Određen forumom Re: Problem sa Vampire Bloodlines

Citat:
mmilos085 kaže:
Za tu igru sam cuo da ima vise problema nego za bilo koju drugu. Svi su mi se zalili na nju. Te nekome puca u pola, te nece da se startuje i tako...
E pa ti nije tacno!!! Uopste!!! Zavrsio sam ovu igri i to je najbolja igra koju sam ikada igrao! IKADA!!! Voleo bih da je beskonacna, da nema kraj. Nisam imao NI JEDAN JEDINI problem i bag!

Citat:
odradim defragmentaciju HDDa - svih particija...
Kakve to veze moze da ima????????

Citat:
Uvek mi je pomoglo, a ako te ne mrzi, citaj readme/Troubleshooter i to zna da pomogne...
Po meni su readme u troubleshoot fajlovi beskorisni. Nikada nikome nisu pomogli jer uglavnom ne navode probleme koji se zaista javljaju u igri.


Sto se tice problema kojeg je Goran naveo, zaista nisam cuo da ga je neko imao. Istina, ljudi su imali probleme sa ovom igrom ali se to uglavnom svodilo na iste bagove na istom mestu sto je po meni posledica verzije igre itd. jer je cinjenica da ja nisam iskusio ni jedan problem.

Ne znam sta bih uradio da sam na tvom mestu... ima nezvanican patch koji ispravlja neke bagove, mogu da ti posaljem ako hoces, samo mi ostavi email... ipak, ne verujem da ce ti on srediti stvar... sigurno je nesto do hardvera ili do drajvera... poslusaj coveka koji ti je rekao da reinstaliras drajvere...
Ogi je offline   Odgovor sa citatom ove poruke