Prikaz jedne poruke
Stara 29.6.2007, 17:03   #120
Predrag Stankovic
Deo inventara foruma
 
Član od: 3.12.2005.
Lokacija: NRW, Nemačka
Poruke: 4.522
Zahvalnice: 999
Zahvaljeno 666 puta na 458 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Predrag Stankovic Slanje poruke preko Skypea korisniku Predrag Stankovic
Određen forumom Re: Zastita i odrzavanje racunara

Citat:
baclawa kaže: Pregled poruke
Definitivno Bit Defender manje opterećuje sistem od KAV-a. Ali ... Sada kada su standardi memorije računara pomereni na najmanje 512Mb, brzina procesora na 3000+, mislim da uopšte nije predmetno razmišljati u tom pravcu. Naročito ukoliko uzmemo u obzir činjenicu da je KAV moguće koristiti samo kada Ti je to potrebno. Uvek ga možeš isključiti kada se diskonektuješ. A ni samo pitanje licenciranja KAV-a ne bi trebalo da bude problem. Iako sam se celu prošlu deceniju "vozio" na krekovanim softverima, sada mi je lakše dati 1.700,00 dinara i da mi KAV sasvim legalno i bez problema funkcioniše.

Naravno, onaj ko ume da surfa internetom, može sasvim fino funkcionisati i bez ikakve AV zaštite. Ali to je neka druga tema i potrebno je malo više vremena izložiti sve argumente u prilog toj tezi nego što ga ja trenutno imam...
To zavisi kako je BitDefender podesen akotj. sta je kod njega ukljuceno a sta nije jer i sa ukljucenim virus scanerom na najacem nivou + Firewall+ Antispam+ Antispyware tako je zahtevniji od KAV-a
Predrag Stankovic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke