tema: Steam
Prikaz jedne poruke
Stara 6.3.2011, 11:17   #1099
jakonicki93
Starosedelac
 
Član od: 18.9.2009.
Poruke: 1.598
Zahvalnice: 177
Zahvaljeno 301 puta na 230 poruka
Određen forumom Re: Steam

Au, koliko nesuglasica.

Radice, bilo da imate AMD ili Intel procesor.

Citat:
DonCorleone91 kaže:
Ne pratim, pa mora da pitam, sad sa ovom novom zastitom, npr odem da igram negde CS i necu moci da se ulogujem na moj steam zato sto mi je registrovan na kucni komp, mislim odlicna je to ideja ali nije bas za svakog prakticna
Ti imas mogucnost da li hoces da ukljucis Steam guard ili ne. Za tvoj slucaj, neces imati nista da brines. Nista ne diras i sve je ok.

Preporuka je da vam je E-mail password drugaciji od Steam account password-a, da ne bi mogli da vas hackuju.

Citat:
SirDuck kaže:
Kolko ja kontam možeš da se uloguješ sa kog god kompjutera, ali možeš da menjaš podešavanja samo sa tog kompa (login pass) tako da ako ti neko provali šifru može samo da se uloguje al ne i da ukrade tako da mu ne vredi mnogo. Najgoru štetu može da napravi tako što ti opsuje prijatelje pa oni misle da si ti.
Ako ti neko provali sifru i ako si pod zastitom Steam guard-a, on nece moci da udje u tvoj Steam account bez Special code-a. Za to ce morati da ti hackuje i E-mail. Naravno pod uslovom, da zna koja ti je E-mail adresa.

Citat:
SirDuck kaže:
A ta druga šifra se koristi da bi preneo nalog na drugi komp? Or something?
Cista dupla zastita protiv hackovanja, tj. to je cilj. Da se smanji broj hackovanja.
jakonicki93 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke