Prikaz jedne poruke
Stara 22.10.2010, 15:21   #117
Bokile
Banned
 
Član od: 2.12.2005.
Lokacija: ███
Poruke: 4.808
Zahvalnice: 2.495
Zahvaljeno 2.069 puta na 1.046 poruka
Određen forumom Re: Najgore kupovine računarskih komponenti

Ajd i ja da se ukljucim...

Nisam imao puno slucajeva loseg hardvera,ali bih hteo da izdvojim par koji su mi zadavali muke pa sam ih na kraju poklonio majci...

Prvi na listi je:BELKIN Wireless Keyboard and Optical Mouse F8E849UKBNDL


Kupljena za oko 3000 dinara pre neku godinu,ne znam tacno kad,da mi zameni moju staru tastauru,koja je ispustila dusu.
Sav srecan,otpakujem je povezem i pratim uputstva(nikad nisam nista radio napamet,pogotovo sto mi je ovo bila prva wireless tastatura sa misem).
U tastaturu su isle koliko se secam 4 AA baterije,Duracell naravno a u misa 2 AAA baterije,opet duracell.
Povezivanje je bilo veoma tesko,cak i uz pracenje step-by-step uputstva,posle sat vremena maltretiranja,proradila je i mislio sam to je to,radi.
Ali ne lezi vraze,svaki put kad iskljucim racunar i ponovo ga ukljucim,POST me obavesti da tastature nema,ponovo sinhronizacija hardvera,stisak F1 i radilo je,da ne pominjem da drajvera za ovo nije bilo u pakovanju.

Mis je radio na razocaravajucih 400 dpi,sto ajde nije bio neki problem,tad se nisam puno igrao ali ono sto me je najvise nerviralo je bio lag,nepodnosljiv lag sa zakasnjenjem od 1 sekunde,rekoh ajde prezivecu i to,tastatura je bila jos gora ona je imala lag od 2 sekunde iako je primopredajnik bio na 10 centimetara od tastature i misa..

Autonomija baterije je posebna prica,i mis i tast. su gutali duracell kao nenormalni,7 dana i to bi bilo to,posle mesec dana maltretiranja,kupio sam logitech tastaturu,najobicniju sa plitkim dugmicima i uz nju kupio sam Saitek Cyborg,evo i sad me sluze bez greske,ovu bezicnu sam majci poklonio koja ukljuci racunar 1 mesecno...

Belkin wireless zaobici osim ako nije neki skuplji model...
Bokile je offline   Odgovor sa citatom ove poruke