tema: [Android] HTC Tattoo
Prikaz jedne poruke
Stara 28.1.2010, 22:31   #5
Bokile
Banned
 
Član od: 2.12.2005.
Lokacija: ███
Poruke: 4.808
Zahvalnice: 2.495
Zahvaljeno 2.069 puta na 1.046 poruka
Određen forumom Re: HTC Tattoo

Danas sam otisao i uzeo ovaj telefon,prvo cu da vam kazem sta vam je sve potrebno kad otete u poslovnicu...

Trebaju vam 2 dokumenta,licna karta kao primarna,i vozacka dozvola,pasos,ili neki drugi dokument kao sekundarni...

Potpisete papir da ste saglasni da uzimate telefon,onda vas pitaju koji cete tarifni sistem,ja sam uzeo Postpaid 900,znaci 900 minuta ka svim mrezama,900 poruka i 900 mb downloada,pozivi ka mrezama ove kuce su besplatni,racun je 1990 dinara,na licu mesta mozete i da dobijete broj,ali ima caka brojevi nemogu da pocinju sa 0,1,8,6.... date 2 dinara,dinar za telefon i dinar za karticu...

U paketu se dobija flash kartica od 2 Gb,adapter za punjenje,usb kabal,slusalice,i 1 rezervna maskica po vasem izboru,garancija od 3 kupona za servisiranje,nema ogranicenosti garancije tipa 1,2,3 godine,sto je mozda i dobra stvar,telefon dolazi u sivoj metalik boji i veoma lepo izgleda na oko...


Kad se stavi kartica koju ste dobili telefon vas pita za PIN,koji je 1122,sledi otkljucavanje kartice i telefon je aktiviran,evo cackam ga vec 3 sata i ne mogu mu naci manu,lagan,touchscreen odlicnog odziva,wifi povezivanje besprekorno,internet brz. Azuriranje sa racunarom je odlicno,sa tim sto u flash kartici koju dobijete vec imate foldere tipa music,pictures,albums,etc. sto je veoma pohvalno...

Konfiguracija sa Facebook,gmail,msn,yahoo je brza i ne predstavlja problem.
Gps nalazi vasu lokaciju i kaze vam koja je temperatura u vasoj okolini,kojih restorana ima u okolini,vesti iz zemlje i sveta...

Bio sam skeptican ali vise nisam,ovo je nesto najbolje sto se moze naci u ponudama naseg provajdera...

A sad ocenjivanje...

Ljubaznost osoblja 10/10
Pakovanje 10/10
Cekanje zbog razne papirologije 9/10

Nadam se da sam vam koliko toliko pomogao da se odlucite,ali stvarno je ovo nesvakidasnje pa cak i za nase standarde da sve prodje bez problema...

Svaka preporuka...
Bokile je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Bokile na korisnoj poruci:
taXicity (30.1.2010)