Prikaz jedne poruke
Stara 1.12.2020, 13:11   #148
miskopn
Član
 
Član od: 6.10.2008.
Poruke: 109
Zahvalnice: 9
Zahvaljeno 4 puta na 4 poruka
Određen forumom Re: Tom Clancy's The Division 2

Citat:
Mr. Clutch kaže: Pregled poruke
У суштини,потребно је да елиминишеш 4 одметнута агента,пре него што лоцираш Арона Кинера (10 мисија,око 7 сати). Колико се сећам,структура откривања локације за сваког агента је иста као и сезонски лов на одбегле агенте. Имаш ту још и неколико споредних мисија уз то.
То је само један део који DLC носи,нисам сигуран како је сада,после толико времена од изласка.Са овим долазе Manhunt сезоне,напредовање до 40. нивоа и када стигнеш до тога,онда креће буџење оног SHD сата (wrist watch).И тада ти ниво иде у бесконачност с тим што буџењем SHD сата набијаш фискни проценат за : DPS,skill,armour и weapon handling све до 1000. нивоа.
Сву опрему коју си имао до сада можеш да растуриш,јер је све далеко боље са DLC-ом.По комплетирању manhunt-а добијеш нову вештину,која углавном није за к....Али опрема и оружје за које грајндаш је веома добро.
Не знам да ли је теби без експанзије доступан Summit? Она зграда од 100 спратова? Ако није,ето и то је новина,с тим што ту можеш да подешаваш шта желиш да фармаш. Мислим да теби такође нису доступне ни мисије на легендарној тежини,додуше има их само 3 (Рузвелтово острво,Капитол и Дистрикт Јунион Арена) + цео Summit.
Hvala puno druže na ovom tvom detaljnom izveštaju. Deluje mi da ipak vredi da se ovaj DLC kupi i odigra. Hvala još jednom i veliki pozdrav!
miskopn je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku miskopn na korisnoj poruci:
Mr. Clutch (1.12.2020)