Prikaz jedne poruke
Stara 14.12.2009, 0:37   #3949
holodoc
Deo inventara foruma
 
Član od: 5.12.2005.
Poruke: 6.785
Zahvalnice: 348
Zahvaljeno 1.893 puta na 1.078 poruka
Određen forumom Re: Forum: predlozi & sugestije

Citat:
doctor kaže: Pregled poruke
Ja bih njega pitao: "Zar ti je toliko tesko da iskodiras malecki plugin za 2 sata?" (i suppose da bi mu trebalo toliko vremena...)

A, uostalom, isto bi vazilo za njega (i ostale modove/admine/sve te krvopije ) sto se tice uklanjanja nepozeljnih sigova
A da pitam ja tebe nešto. Zar je tebi toliko teško da iskodiraš malecki plugin za dva sata kad si usput i potpuno besposlen? Evo pošto si i onako na par tema stalno zapitkivao šta da učiš evo ti predloga. Napravi jedan jednostavan plugin za vBulletin koji će da radi upravo to što tražiš pa ako se pokaže kao stabilan siguran sam da bi administratori porazmislili o tome da ga eventualno upotrebe. Ništa više. Samo jedan vBulletin plugin.

A za potpise neću ni da komentarišem zato što bi tada bukvalno moralo da se kontroliše svih 24 280 članova koliko ih sada ima. Dovoljno je da se prijavi neko ko je registrovan pre par godina i da izmeni potpis i da nastane belaj jer se promena potpisa ne prijavljuje kao recimo novi post. Isuviše sam puta imao takvu situaciju da ne bih znao koliko gadno može biti sa potpisima.
holodoc je offline