Prikaz jedne poruke
Stara 8.2.2008, 23:38   #1
bujo
Član
 
Član od: 11.12.2005.
Poruke: 28
Zahvalnice: 4
Zahvaljeno 14 puta na 10 poruka
Thumbs down Telekomova "Besplatni ADSL" prevara

Verujem da je vecina ljudi cula za ovu akciju.
http://www.telekom.nadlanu.com/isp/d...snews&ui=28738
Kvazi dzabalesku se,kao i mnogo puta do sada,ispostavilo suprotno.
Za ADSL kod telekoma sam se prijavljivao nekoliko puta,dok konacno nisu poceli da vode evidenciju o prijavama.
Zadnju prijavu podneo sam krajem oktobra,a uslove za adsl sam imao polovinom decembra.
25-og sam dobio sms,a ugovor je potpisan 28-og decembra.
Zvao sam call centar nekoliko puta pre toga,jer sam imao par pitanja.
Da komentarisem koja gomila neuputnih/pogresno informisanih tupoglavaca tamo radi necu (to je vec opste poznato).
Ali to je vec druga tema...
Na moje pitanje ko ima pravo na besplatni adsl do februara,dobio sam odgovor "svi koji potpisu ugovor pre 31-og decembra.
Prilikom potpisivanja ugovora nisam ni razmisljao o besplatnom adsl-u,tako da nisam pitao (znam...konj sam,al sta da radim).
Na njihovom sajtu lepo pise,a i ljubazni ljudi iz call centra su mi takodje potvrdili.
Danas mi stize telefonski racun za period od 01.01.2008 do 31.01.2008, i imam sta da vidim
ADSL stavka u punom iznosu,a ni B od besplatnog.
Verujem da nisam jedini kome se ovo desilo,pa ocekujem da se jos neko javi.
Poslao sam mail telekomu,a u medjuvremenu mi je drugar skoknuo do telekoma u NS.
Objasnio je celu situaciju i dobio vrlo neobican i mutan odgovor.
Akcija za besplatni adsl je trajala u periodu od 15-og do 31-og decembra, i pravo na nju su imali samo
oni koji su "PODNELI PRIJAVU" u tom periodu.
Sve prijave pre tog datuma nemaju pravo,cak i ako je ugovor potpisan u tom periodu.
Kako sam ja to mogao znati?
Call centar daje pogresne informacije stalno(rekli su mi da ugovor mogu potpisati ja,a ne osoba na koju se vodi telefon
,pa sam dzabe otisao u NS i bacio 600din za put),a NS mi nije bas blizu.
Znaci nemam pravo?
E ali u isto vreme je bila i druga akcija ,poklon vaucer od 6000 dinara za kupovinu u ComTrade-u?
Vaucer sam dobio,mada ga nisam trazio a niko me nije ni pitao dali ga hocu.
Znaci imao sam pravo na vaucer ali ne i na besplatni adsl.
To mi zvuci jako sumnjivo...ili sam mozda paranoican?
Sa jedne strane,oni nigde nisu naveli ko ima pravo tako da tako peru ruke od toga.
Ali nisu ni naveli suprotno...
U ugovoru se ne spominju nikakve promocije i slicno,sto telekomu znatno pomaze.
Voleo bih da se jave svi koji su doziveli isto,a voleo bih da se jave i oni koji su dobili dzabe do februara (ako ih ima).
Mislim da zalbe i reklamacije nece uroditi plodom,ali mislim da takva prevara nesme proci neopazeno.
Verovatno sam smorio sve ,ali sta da radim.
Na kraju krajeva,zasto da nekome poklonim svojih tesko zaradjenih 3000din (1.5 je brzina).
Mislim da bi Kuzma mogao imati interesantnu temu za iduci broj
Kuzmo javi se

Poslednja ispravka: bujo (8.2.2008 u 23:39) Razlog: edit
bujo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke