tema: Starcraft
Prikaz jedne poruke
Stara 13.2.2006, 22:19   #63
sasha vukelic
Banned
 
Član od: 20.12.2005.
Lokacija: banjaluka
Poruke: 3.220
Zahvalnice: 278
Zahvaljeno 363 puta na 216 poruka
Određen forumom Re: Star Craft

Citat:
ConQ kaže:
Pa meni nije, ja igram 4 funn i ne palim se na score mada mozda i zaigram novu sezonu, nikad se ne zna.
Nevidim zashto bi PGT bio izazovniji od npr WEST servera battle-neta? Svi koji igraju "famozni" PGT su i na battle netu (osim retkih pojedinaca ) al imash opravdanje za ne znanje jer si "boske"
evo npr. igrao sam protiv jednog hrvata (teski sc napaljenik) kojeg sam pobjedio dvije partije za redom i on me je pitao da li na bnet-u vjezbam za pgtour, jer on tako radi - pobjedi 3-4 partije na bnet-u i onda ode na pgtour-u gdje mu je rank zesci D-, iz kojeg ne moze nikako da se izvuce, iako na bnet-u vecinu pobjedi.

i tako sam mnogih cuo (indirekto i direktno) da je bnet dosta slabiji sto se tice konkurencije i takodje ne posjeduje nikakvu anti-hack zastitu, dok na pgtour-u to ima.

broj 3000 mi trenutno znaci da cu igrati protiv kvalitetnijih igraca. a sto se tice tog broja kao score-a, to ne pali ni mene (jer znam da ne mogu dostici A+, ili cak nesto blizu toga). izazov je ono sto je odlicno, jer u protivnom ne bi bilo zanimljivo.
sasha vukelic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke