Prikaz jedne poruke
Stara 5.2.2011, 14:28   #5279
Shumsko_drvece
Starosedelac

Član od: 25.10.2007.
Zahvalnice: 177
Zahvaljeno 461 puta na 298 poruka
Određen forumom Re: Pogodi avanturu

Back to the Future sa sobom nosi ogromno breme koje smo mu mi, fanovi filmskog serijala, natovarili na vrat: u kojoj meri će igra odražavati originalni duh filma? Sa jedne strane, sasvim razumljivo, sa druge - ne baš sasvim fer. Tačno je da je igra bila izuzetno laka (šta bi tek bilo da smo je igrali sa uključenom pomoći, i zašto li su Telltale tako nešto uopšte implementirali ) ali mene je čak i iznenadila, i to prijatno, po broju klasičnih avanturističkih zagonetki (pa bile one i lake). Očekivao sam nekakvu tražilicu, interaktivnu slikovnicu-kliktalicu, a dobio mnogo više, i u tom pogledu srećan sam kao foka koja, nakon što u cirkusu odsvira tačku sa trubicama, umesto cipele u glavu dobije masnu ribu pravo u čeljust.

Što se grada tiče, apsolutno se slažem - gori dizajn nekog mesta u igri odavno nisam video (...možda eventualno neke mape u Call of Duty ). Sve je prazno, sterilno, skučeno, klaustrofobično i - dosadno, a bilo bi čak i da ima puno ljudi na ulici. Telltaleovski dizajneri, inače vrsni majstori svog zanata, ovde su, čini se, malkice kiksnuli.

Glasove neću da komentarišem, jer tu se sve ionako svodi na lični ukus, ali (eto, izgleda da ipak hoću ) se slažem da je iskusni doca ponovo bio na visini zadatka. MeniSeDodušeSvidelaiMartijevaGluma eto rekoh.

Stiže i nova igra:
Kliknite na sliku za veću verziju

Ime:	a-za-oblak-mi-se-mjeeeesec-skrio.jpg
Viđeno:	14 puta
Veličina:	16,3 KB
ID:	38499
Shumsko_drvece je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Shumsko_drvece na korisnoj poruci:
Dekip (5.2.2011)