PDA

Prikaži potpunu verziju : Problem sa Power DVD-om.

Moca
16.11.2006, 1:10
Imam problem sa Power DVD-om.Neke dvd filmove pusta nejnormalnije a kod nekih kada izaberem source drive zablokira.Jel zna neko u cemu je problem? i jel postoji neki bolji koji biste preporucili.

holodoc
16.11.2006, 1:27
Nisi napomenuo koja verzija PowerDVD-a ti pravi probleme i da li koristiš neki program za keširanje sadržaja (tipa "DVDIdlePro", "AnyDVD"). Ukoliko imaš PowerDVD v6 na sajtu proizvođača "CyberLink-a" imaš informaciju da se određeni buildovi (verzije) ne slažu sa određenim verzijama ovih programa za keširanje.

Ja sam imao sličnih problema da kada hoću da pustim DVD film dođe do toga da se ceo sistem zaglupi pa mi je jedini lek bio nabavka novog "PowerDVD-a 7" i instalacija najnovijeg "DVDIdlePro-a". Problem je time rešen ali ukoliko ne možeš da nađeš verziju 7 možeš da probaš sa alternativom "WinDVD" ili recimo program koji dolazi uz Nero (NeroShow) ali su oba realtivno "lošija" u odnosu na PowerDVD.

Moca
16.11.2006, 1:35
Brate niti imam pojma sta je to program za kesiranje sadrzaja niti ga uopste imam.Imam instaliran samo Power DVD i nista drugo.Inace verzija je 5.

holodoc
16.11.2006, 1:59
Pa valjda znaš da li imaš instaliran "DVDIdlePro" ili "AnyDVD" :D Idi u "Add/Remove programs i vidi jesu li tu. U svakom slučaju probaj da nađeš "sedmicu".

Kostarum Rex Persia
16.11.2006, 2:04
I obavezno skini update na build 2211a kad skineš verziju 7.0

Spawn BG
16.11.2006, 9:45
Koristio sam PowerDVD 6 i ovakvi problemi su se javljali samo kod rezanih diskova, jer sad svako reze. Umesto da sa HD na DVD narezu samo AUDIO_TS i VIDEO_TS foldere, oni narezu folder u kome se oni nalaze, a onda se programi, a i kucni plejeri ne snalaze.