PDA

Prikaži potpunu verziju : HALO2 na LINUX-u

dragomix
6.11.2006, 2:44
Ja sam jedan od rethih Linux gamera, i bas me zanima posto sam novopeceni Linux gamer koliko bi trbalo transgameingu da izbaci novi engine koji bi podrzavao Halo2 od izbacivanja igre za :dzavo: WINDOWS:dzavo: :dzavo: :dzavo: VISTU:dzavo: :dzavo: .

GoranSTX
6.11.2006, 9:11
Nemam nista protiv igranja, cak naprotiv, pocetnicima u kompjuterskom svetu tako nesto apsolutno preporucujem :dedica: , ono sto mi je malo uzburkalo stomak je Micro$oftov proizvod na linux-u... :eek:

dragomix
6.11.2006, 10:52
Halo 1 moze da se igra na linuxu sa cedegom. Skoro svi veci naslovi se mogu igrati sa cedegom 15 dana nakon izlaska u prodaju pa mislim i da ce ovaj moci. Jeste da mrzim Micro$oft, ali HALO 2 nemogu da propustim.

voodoo_
6.11.2006, 17:50
Tvorci winea/cedege će solidno da se namuče dok izvedu DirectX 10 layer u novim verzijama...

Hammerhead
6.11.2006, 23:40
Halo 1 moze da se igra na linuxu sa cedegom. Skoro svi veci naslovi se mogu igrati sa cedegom 15 dana nakon izlaska u prodaju pa mislim i da ce ovaj moci. Jeste da mrzim Micro$oft, ali HALO 2 nemogu da propustim.

iz tvojih usta u bozije usi... (ili programerske)

dragomix
7.11.2006, 2:41
A jelto toliko tesko da se napravi emulator koji moze da pokrene windows igrice. Ja licno mislim da su i one linux extra. Ipak windows igrice su windows igrice.

Hammerhead
19.11.2006, 3:56
ufff... narode jel zna neko nesto o ovome? da instaliram linux ili...?

Vladimiros
19.11.2006, 12:23
Sto se igara na linux-u tice, mislim da cemo se nacekati.
Cedega ce verovatno kad-tad moci da pokrene HALO 2, ali ne verujem da ce to biti skoro.
Inace sada moze da se igra veci broj igara za win na linux-u, ali uz pomoc pomenutog programa, mada taj program NIJE besplatan. Wine isto moze da pokrene dosta igara, ali sa losijim rezultatima. Win je jos uvek najbolji za win igre...