PDA

Prikaži potpunu verziju : MOLBA!!!

optimus_prime
12.9.2006, 18:34
Zamolio bih sve koji imaju kolko tolko brzi net da uplouduju osnovne packete za multimediu , za UBUNTU.

Mislim da ce ovo da koristi i drugim clanovima koji imaju sporiji net a zele da koriste UBUNTU!!!

cages
12.9.2006, 19:17
Zamolio bih sve koji imaju kolko tolko brzi net da uplouduju osnovne packete za multimediu , za UBUNTU.

Mislim da ce ovo da koristi i drugim clanovima koji imaju sporiji net a zele da koriste UBUNTU!!!
Ziva istina! Ziveo Optimus Prime! Ziveo Marko! Zivela kam.....:D :alealeee:

Marko_L
12.9.2006, 21:44
Možda ću ispasti glup, ali kakve će posebne koristi imati dajal ap korisnici ako neko sa brzim netom nešto negde okači ako to nešto već ima negde da se skine ? Oni to moraju da downloaduju pa moraju.

urke
12.9.2006, 22:07
@optimus_prime: pusti synaptic da ti skida sam. Da ne ponavljam ovo što je pitao Marko_L, samo ću da te pitam, kakva korist od dupliranog paketa koji je i dalje na netu? :)

optimus_prime
12.9.2006, 22:45
Pa meni je licno korisno, ne gubim vreme da trazim pakete vec neko ko ih koristi da ih uploaduje, a na ovom racunaru gde je ubunta nemam net pa moram da prenosim sa racunara na racunar putem cd-a, i mislim da ce pomoci ljudima(kao i meni) da neko postavi pakete za normalno reprodukovanje multimedie!

Pozzzz

milke
13.9.2006, 3:14
ali ti paketi vec postoje na netu, i jasno su obeleženi, nema šta da se traži ...

http://ubuntuguide.org/wiki/Dapper#How_to_install_Multimedia_Codecs