PDA

Prikaži potpunu verziju : Povezati lap top da prikazuje sliku na TV-u

DJ_MY_SOUL
2.9.2006, 3:39
Kako to da izvedem, dobio sam kablove. Pokusao sam samo da gurnem kabal nije radilo, sta treba da se uradi od podesavanja? Hitno mi !!!

Jack In The Box
2.9.2006, 13:18
Pretraži malo ovaj forum, imaš više tema koje ti mogu pomoći oko toga kako da podesiš drajver za grafiku (u tome je sva tehnika). Kada je notebook u pitanju onda imaš i jednostavniju mogućnost. Većina njih imaju FN dugme na tastaturi (obično je plavo). U kombinaciji sa drugim tasterima, koji pored standardne oznake imaju još i isto tako plavu oznaku, notebook radi odredjene stvari (povećava/smanjuje kontrast, utišava/pojačava ton itd...). Kod najvećeg broja modela postoji i kombinacija koja prebacuje sliku na drugi priključeni monitor, projektor ili TV. Potraži plavu oznaku u vidu kvadratića, obično kod nekog od funkcijskih tastera.... U kombinaciji FN tastera i tog drugog, trebalo bi da imaš sliku na drugom monitoru, sa drugim pritiskom na oba monitora i sa trećim opet samo na notebooku....

DJ_MY_SOUL
2.9.2006, 14:34
Ja mislim da je to dugme kod mene na F7/F8. Tamo stoji naslikano plavom bojom LCD/VGA ?

Jack In The Box
4.9.2006, 21:25
Verovatno je to. Probaj... Nećeš ništa da pokvariš....