PDA

Prikaži potpunu verziju : Potrebno Sa DVD formata u mpg. ili avi.

Do@ OldSchool
6.12.2005, 0:06
Potreban mi je program kako bi mogao spotove skinute sa SkyStar-a sa MTV-a da prebacim u AVI ili mpg format,znal ko neki dobar program za ovo ?

voodoo_
6.12.2005, 0:19
www.autogk.net

Endre Palinkas
6.12.2005, 0:42
Ja licno koristim Sound Forge,vrlo je jednostavno prebacivanje iz formata u format...ja uglavnom prebacujem u MP3 format,...a spotove mozes uvek gledati na satelitu!!!

Do@ OldSchool
6.12.2005, 0:51
Pa znam da ih mogu imati ali ja ih snimam imam oko 1000 komada , pa imam neke spotove u DVD formatu koji zauzimaju preko 140 mb-a pa bi voleo nesto da nadjem kako bi mogao da ih promenim u manji format kao sto je AVI i MPG.

the 1st one
6.12.2005, 0:52
Potreban mi je program kako bi mogao spotove skinute sa SkyStar-a sa MTV-a da prebacim u AVI ili mpg format,znal ko neki dobar program za ovo ?
probaj WinAVI

Endre Palinkas
6.12.2005, 0:58
Pa probaj onda sa Auto Gordian Knot programom,ja sa njim radim te vece fajlove,kao sto su filmovi ili neke ULTIMATE FIGHT borbe,takodje je vrlo jednostavan,podesis par parametara,odaberes velicinu izlaznog fajla i to je to...a uz to je i besplatan!!!

Aleksandar
6.12.2005, 2:00
Jesi li probao sa VirtualDub-om?
Ako pri otvaranju ne vidis DVD format klikni na all files.
A i novi Divx codec (6.0.3) ima nekekav programcic (convertor) koji moze posluziti svrsi.

vladale
6.12.2005, 14:19
TMPGEncoder moze to da resi.

NenadN
6.12.2005, 14:53
GordianKnot 0.35.0, VirtualDubMod 1.5.10, XviD 1.1, Najbolja kombinacija za sve

oluja
6.12.2005, 15:54
U kom formatu snimas spotove, *.ts ? (transport stream - mpeg)
Pozeljno je da tako snimljen fajl prvo provuces kroz pvastrumento (free) koji otklanja greske koje nastaju u takvim fajlovima a tek posle toga radis dalju obradu/kompresiju u dvix ili DVD. :)

andrija-king
12.12.2005, 1:52
Auto Gordian Knot 1.96,free program,veoma pristupacan za rukovanje.To je za divx,ili xvid.Za mpeg,ili mpg definitivno best je WinAvi v.6.xx.:D

holodoc
12.12.2005, 2:29
Ukoliko nemaš problema sa kodecima odnosno ako u Virtual Dubu uspeš da otvoriš bar jedan od tvojih spotova TOOPLO ti preporučujem njega. Virtual Dub podržava Batch konverziju što u prevodu znači d ana početku zadaš sva podešavanja za fajlove koje želiš da konvertuješ i kada ne budeš koristio kompjuter lepo pustiš konverziju.

Onda se spakuješ i lepo odeš na zimovanje i vratiš se za 15 dana kada bi trebalo tih tvojih 1000 spotova da se konvertuje. :)

srlle
16.12.2005, 22:14
Canopus pro coder za sve,dr divx,auto GK,virtual dub za divx, itd.
Citaj u Video Editing Software,vec su pokrenuta ta pitanja.

dejanmd
17.12.2005, 23:27
I moj glas ide za Virtual Dub, ako hoces freeware.
Omogucava odvojeno rekodiranje video i audio dela fajla.
Za pocetnike je najprihvatljiviji DrDivX, uzmi verziju 1.0.6 sa kodekom
DivX 5.2.1. Imas mogucnost da podesis velicinu izlaznog fajla a program sam
podesava kvalitet slike i zvuka po tome.
Problem je samo sto zbog kvaliteta dva prolaza traju prilicno dugo.
Ima jos programa koji mogu da odrade takvu vrstu obrade i dolaze uz Vivo kartice. Cyberlink Power Director i sl.

Serbicon
4.1.2006, 11:05
Auto Gordian Knot. Izašla je nova verzija 2.26. Jednostavan, odličan kvalitet izlaznog fajla, a i besplatan je. www.autogk.net

srlle
6.1.2006, 22:51
Probaj novi Flaskmpeg.Isto badava, a moze da da odlicne rezultate,i nije mnogo komplikovan.