PDA

Prikaži potpunu verziju : Problem kada gasim racunar

internacional
22.8.2006, 3:55
Imam jedan problem,nedavno sam obarao sistem pa mi se ponovo to iskreno ne radi,objasnicu vam o cemu se radi mozda neko moze da mi pomogne!!!Kada treba da ugasim racunar idem ono standardno start-turn off-pa se pojavi stand by turn off i restart i onda ga gasimo!!Problem je kod mene kada kliknem na start treba da se pojavi ono turn off da bih ga ugasio ali nece vec stoji pescani sat kao da nesto ucitava i tek kada rucno resetujem racunar onda mogu normalno da idem po proceduri kako se gasi!!Nadam se da sam ukratko objasnio o cemu se radi!!!Hvala na pomoci unapred!!!!!!

VojaM
22.8.2006, 11:04
Imam jedan problem,nedavno sam obarao sistem pa mi se ponovo to iskreno ne radi,objasnicu vam o cemu se radi mozda neko moze da mi pomogne!!!Kada treba da ugasim racunar idem ono standardno start-turn off-pa se pojavi stand by turn off i restart i onda ga gasimo!!Problem je kod mene kada kliknem na start treba da se pojavi ono turn off da bih ga ugasio ali nece vec stoji pescani sat kao da nesto ucitava i tek kada rucno resetujem racunar onda mogu normalno da idem po proceduri kako se gasi!!Nadam se da sam ukratko objasnio o cemu se radi!!!Hvala na pomoci unapred!!!!!! A šta dobijaš sa Ctrl-F4?

Jack In The Box
22.8.2006, 12:36
A šta dobijaš sa Ctrl-F4?
Valjda sa ALT-F4??

internacional
22.8.2006, 16:17
Ne razumem sta me konkretno pitas sta dobijam sa alt-f4????

Dimo
22.8.2006, 17:01
Dobijas isto sto i kad ides Start-Turn Off Computer(meni za gasenje kompa,Stand-By,Restart)

VojaM
22.8.2006, 17:25
Da li imaš isti problem i kada na taj način zadaš komandu za gašenje kompjutera

optimus_prime
22.8.2006, 21:09
Ma nemora ga ni gasis, samo ga shokiras kad ga palis i gasis:) :) :)

PeTkO
22.8.2006, 22:02
I ja sam imao isti problem.Jedino sto ti moze pomoci jeste da reinstaliras glup WINDOWS pun BAGOVA!!!!!