PDA

Prikaži potpunu verziju : Povezivanje web kamera sa kompom

Markic
27.6.2006, 15:38
Da li neko zna kako da povezem vise web kamera sa kompom? Koji program mi treba i prikljucak?

Markic
27.6.2006, 16:05
Zeleo bih da napravim kucni sigurnosno sistem a ovo je najjeftinija varijanta, a i verovatno ce pomoci mnogima

Skols
28.6.2006, 16:50
nisam siguran da li i kako moze,ali pogledaj malo po arhivi SK (novijoj) cini mi se da sam citao nesto o tome ...

dzambo
29.6.2006, 16:41
Ja mislim da bi u bilo kojoj prodavnici (npr tamo gde si i kupio tu jednu web kameru ili gde planiras da uzmes) dobio odgovor sa kojim softwerom i kojim adapterom da povezes.

LoneWolf
18.7.2006, 21:31
Da li neko zna kako da povezem vise web kamera sa kompom? Koji program mi treba i prikljucak?
Treba ti usb mass hub (kao "lopov uticnica",samo sa usb-slotovima) na koji ces da "nakacis" sve moguce usb uredjaje,od web kamera do bilo cega drugog..Za program nisam siguran,najvjerovatnije da ce ti trebati biti pokrenuto vise instanci onog programa koji inace koristis za web kameru,samo ces morati u istom programu prijavljivati vise uredjaja pa pazi da ne napravis zbrku.Toliko od mene jer ne bih htio da te zeznem:)e,da,te usb hub-ove proizvodi sweex i ednet (nije reklama,hvala na razum.)

B@NE
18.7.2006, 23:04
Ja ti preporucujem Logitech kamere,ali kada kupujesh pazi da imaju odgovarajuci softver za tvoje potrebe(nema svaka)!

I kada postavljas kameru kamufliraj je da se nevidi;)

Rocker
10.8.2006, 0:07
Bolja varijanta za takav poduhvat su kamere koje se kače na LAN. Lakše se manipuliše njima a i manjih su gabarita pa su samim tim pogodnije za štekanje!:to_care: