PDA

Prikaži potpunu verziju : Savet... koji player?

User
23.3.2010, 23:53
Pozdrav svima,imam jedno pitanje za vas....Zelim MultiMedialni player koji ima puno animacija i efekata.Svidja mi se Zune,ali sta mi vi predlazete.Probao sam Winamp,WMP,Media Monkey,Real,JetAudio,iTunes...I smatram da je najbolji iTunes i Zune...Ako imate jos neki predlog........Dajte ga.....

ivanza
24.3.2010, 0:10
Aimp2.:)

blast beat
24.3.2010, 0:37
Aimp2.:)

Potpisujem! :D

User
24.3.2010, 11:36
Ok....Aimp2 nije los....Da li ima neki Full Screen zao sto je Zune.....Mnogo mi se svidjaju programi za Mac ali nemam Mac OS X

Mr.Eco
24.3.2010, 14:34
amarok naravno najbolji muzički player evo da bacim čežnju windows korisnicima :a_bleh:

http://www.youtube.com/watch?v=Qj0NU9Y52Dw

Marko93
24.3.2010, 16:25
Mnogo mi se svidjaju programi za Mac ali nemam Mac OS X

Jesi probao iTunes? :D:D:D

MladenIsakovic
24.3.2010, 16:29
amarok naravno najbolji muzički player evo da bacim čežnju windows korisnicima :a_bleh:

Hehehehe, al' za ćorave! :)
Jesu konačno ubacili obične ekvilajzere (koji zaista i rade), ono što svaki player ima već više od deceniju?? :D

Mr.Eco
24.3.2010, 16:49
Hehehehe, al' za ćorave! :)
Jesu konačno ubacili obične ekvilajzere (koji zaista i rade), ono što svaki player ima već više od deceniju?? :D

u 2.3 ima ekvilajzer

User
25.3.2010, 11:02
Jesi probao iTunes? :D:D:D

Jesam.......I on je extra....Jos neki predlog??? :D

blast beat
25.3.2010, 19:52
Ok....Aimp2 nije los....Da li ima neki Full Screen zao sto je Zune.....Mnogo mi se svidjaju programi za Mac ali nemam Mac OS X

Za takav tip playera - Amarok, kao sto Mr.Eco vec rece. :D

User
25.3.2010, 20:22
Za takav tip playera - Amarok, kao sto Mr.Eco vec rece. :D

Izgleda da je ne znam sta zelim......Amarok mi ne izgleda bas ok...nekako mnogo starinski....

blast beat
26.3.2010, 0:31
Izgleda da je ne znam sta zelim......Amarok mi ne izgleda bas ok...nekako mnogo starinski....

Starinski??? A da ti kupis sebi spejs satl za pustanje muzike? :kreza:
Dobro, svakom se nesto drugo svidja, ovo su nasa misljenja. Sta onda konkretno trazis?

Borowatz
26.3.2010, 1:33
Čim se tebi itunes sviđa, tebi je samo bitno kako izgleda, a ne zapravo kakav je.
Pretpostavljam da si "newbie" :D, znači custom foobar2000 otpada.
Onda ostani na itunes-u ili zune-u, što bi menjao.

User
26.3.2010, 23:03
Čim se tebi itunes sviđa, tebi je samo bitno kako izgleda, a ne zapravo kakav je.
Pretpostavljam da si "newbie" :D, znači custom foobar2000 otpada.
Onda ostani na itunes-u ili zune-u, što bi menjao.

Nisam bas newbie...... :D ........Instalirao sam iTunes+QuickTime....Izgleda da nema takvog kakvog ja zelim....Hvala vam svima..... ;) .....Otvorio sam novu temu ali hajde i ovde da vas pitam......Da li postoji nesto slicno iPhoto....Probao sam Picasa....extra je....da li postoji nesto(kao za touch screen) ekrane.....Hvala

Picard
27.3.2010, 0:14
Ma kakvi fancy plejeri, Foobar2000 i MPC-HC su zakon. http://www.benchmark.rs/forum/images/smilies/vb_tongue2.gif

plazmakeks
1.10.2010, 1:09
Aimp2,Quintessential,SilverJuke.

lenhi066
11.12.2010, 23:03
Ako može odgovor na jedno kratko pitanje.
MP4 fajlove pustim u BS Playeru ima slika ali nema tona. Iste te MP4 fajlove pustim u Quick Time Playeru sve je OK ima ton.
Shavatam da je sa drajverom u redu i da mi verovatno nedostaje mp4 codec.
Da bih gledao te fajlove u BS Playeru koji mp4 codec treba da skinem (neki poseban ili klasičan) ?
Trenutno taj računar nije kod mene nego na vikendici, pa ne mogu odmah to probati, trebam skinuti pa poneti za par dana kad pođem tamo.
Hvala!

RUSuper
11.12.2010, 23:22
Probaj VLC player za njega cesto nisu potrebni nikakvi codeci.Secam se kad sam trazio codec za mkv file VLC je to opusteno pustao.....To meni sluzi kao univerzalni player i pusta sve zivo....

ilidan
12.12.2010, 1:32
Ako bas zelis da ti fajl normalno radi u BS-u, pretpostavljam da ce FFDShow biti dovoljan. Pretpostavljam jer nisi naveo kojim kodekom je kompresovan taj audio. Ako ne znas, ubaci taj fajl u MediaInfo i videces.
VLC je dobra opcija ako ne insistiras na BS-u jer u sebi ima ugradjene skoro sve popularnije kodeke, pa i one manje popularne.

allokin
12.12.2010, 15:33
По мени најфункционалнији плејери:
http://smplayer.sourceforge.net/downloads.php?tr_lang=en
http://mpc-hc.sourceforge.net/download-media-player-classic-hc.html
http://www.videolan.org/vlc/

lenhi066
12.12.2010, 22:25
Ako bas zelis da ti fajl normalno radi u BS-u, pretpostavljam da ce FFDShow biti dovoljan. Pretpostavljam jer nisi naveo kojim kodekom je kompresovan taj audio. Ako ne znas, ubaci taj fajl u MediaInfo i videces.
VLC je dobra opcija ako ne insistiras na BS-u jer u sebi ima ugradjene skoro sve popularnije kodeke, pa i one manje popularne.

Sredio sam to sa FFD Show.
Hvala na odgovoru!

VojaM
13.12.2010, 12:52
Novije verzije BSPlayera same instaliraju kodeke za sebe, i to lokalno, tako da ih ostali programi i ne vide.

ilidan
13.12.2010, 22:59
Hvala, nisam to znao. Prestao sam da koristim BS kada su u besplatnu verziju 2.0 ubacili adware. Znači, sad je na principu GOM, MPCHC i KMP - poseduje interne kodeke ali i dalje podržava Direct Show.

Predrag Stankovic
13.12.2010, 23:03
Hvala, nisam to znao. Prestao sam da koristim BS kada su u besplatnu verziju 2.0 ubacili adware. Znači, sad je na principu GOM, MPCHC i KMP - poseduje interne kodeke ali i dalje podržava Direct Show.
Aha samo što setup file ne sadrži te kodeke već ih downloaduje u toku instalacije

ilidan
14.12.2010, 1:36
Aha samo što setup file ne sadrži te kodeke već ih downloaduje u toku instalacije

E, 'ebi ga. Znači, sa plejerom ne dobijaš skoro ništa. Dobro, korisna opcija za one koji su paranoični po pitanju kodeka jer misle da će prvi koji instaliraju da im uništi sistem.

Covenant
16.12.2010, 15:22
Ne znam samo kakve veze ima BS Player sa audio softverom, mada jes' da moguce i preko njega slusati muziku, ali sumnjam da to neko masovno praktikuje :opanachke
Milion puta prezvakana rasprava koji player trt pa mrt - imao si i pregled najboljih besplatnih video playera i u SK-u

http://www.sk.rs/2010/05/skpd01.html