PDA

Prikaži potpunu verziju : Otvaranje nekomplatnog fajla?

Bajaga
7.6.2006, 12:39
Kada skidam film preko p2p programa i zezne me user od kog sam ga skinuo te ode na 99,7%, sta raditi? Kako da taj nekomplatni fajl pokrenem? Znam da tih 0,3% nije bitno i da je to zavrsna spica i ne treba mi....

Please, help!:boodala:

NenadN
7.6.2006, 12:41
Znaci ako je film avi, mpeg mozes ga otvoriti preko virtual duba a zatim uraditi rekompresiju recimo u xvid

Patton
7.6.2006, 14:58
Za mpg ne mora, jer on nema index na kraju fajla, stoga kraj fajla nije ni bitan.

voodoo_
7.6.2006, 21:10
Znaci ako je film avi, mpeg mozes ga otvoriti preko virtual duba a zatim uraditi rekompresiju recimo u xvid
Ne mora rekompresija, može da stavi "direct stream copy" za video i audio, za error mode namesti da preskače greške i snimi pod novim imenom. Biće sačuvano samo ono što valja.

NenadN
7.6.2006, 21:28
Ne mora rekompresija, može da stavi "direct stream copy" za video i audio, za error mode namesti da preskače greške i snimi pod novim imenom. Biće sačuvano samo ono što valja.
Da ali ce svi frejmovi biti key frejmovi ili ce svi biti delta frejmovi pa ce seekovanje da bude zeznuto.

Bajaga
14.6.2006, 18:14

On fajl od oko 700Mb pretvara (save as AVI) u fajl koji na 15% ima vec oko 16Gb a posto mi je hard 40Gb i polu pun, ne mogu da izvedem. Jel moze nekako da se prvo kompresuje pa onda pretvori u AVI? Ili bilo sta drugo?

:boodala:

NenadN
14.6.2006, 19:08
On fajl od oko 700Mb pretvara (save as AVI) u fajl koji na 15% ima vec oko 16Gb a posto mi je hard 40Gb i polu pun, ne mogu da izvedem. Jel moze nekako da se prvo kompresuje pa onda pretvori u AVI? Ili bilo sta drugo?

:boodala:
Zato sto mora da se uradi rekompresija, kao sto rekoh u prvom postu i sve ce biti normalno