PDA

Prikaži potpunu verziju : napravi DVD od MPG2 (TS > MPEG2)

kvazigale
3.6.2006, 21:37
skidam sa satelitske MPG2 format (format programa PROG DVB) i zelim od toga da napravim DVD za obicne plejere koji ne citaju nista. Probo DVDLab ali kad napravim DVD ovda na kompu radi fenomenalno a na samom DVD-u kasni slika ili na nekim nece ni da radi. Koji program mi preporucujete ? :Freddy:

kvazigale
3.6.2006, 21:38
kad sam napiso nista, hteo sam reci, ma da se razumemo sigurno, da necitaju ove druge nove formate, DViX i slicno

Miloš
3.6.2006, 21:45
Ја сам користио CyberLink PowerDVD и CyberLink PowerDirector за обраду и нарезивање. Показали су се сасвим солидно.

bobi
3.6.2006, 21:53
Ja koristim DVD Movie Factory, koji je odlican. Mozes da pravis menije i to...

Sad, sto ti kasni zvuk na playerima, moze da bude posledica toga sto si DVD-ove rezao mozda prebrzo. Probaj najsporije moguce, pa vidi, sljaka li.

nature
4.6.2006, 0:13
Ja koristim ,mpeg video wizard sve to lepo spakujem i preko win avi video converter-a naptavim VIDEO TS i snimim preko dvd shrinka i sve lepo radi znaci nikad nisam imao problema:alealeee:

Teva
4.6.2006, 10:48
Ja sam pre neki dan naleteo na program zvan dvd santa!
Mocan programcic za pocetnike!
U stanju je da od bilo kog video fajla napravi dvd koji moze da se pusta na kucnom bioskopu!
Moja preporuka ti je DVDSanta ako ti treba samo puko prebacivanje mpeg2 u dvd za smrtnike.....

Spawn BG
4.6.2006, 13:18
Ja koristim ,mpeg video wizard sve to lepo spakujem i preko win avi video converter-a naptavim VIDEO TS i snimim preko dvd shrinka i sve lepo radi znaci nikad nisam imao problema:alealeee:
Slazem se. WinAVI Video Converter...

kvazigale
21.6.2006, 1:22
pozdrav, svima, mozete da skinete pitanje. resio sam po nesto. ma da je ovaj mpg od proga dvb mnogo zeznut. :alealeee: