PDA

Prikaži potpunu verziju : Homemade Games

Ivan-94
8.5.2009, 22:42
Odlucio sam da otvorim ovu temu,evo moje prve igre u game makeru zove se packman(demo verzija) mozete je skinuti OVDE. Takodje cu ovde da stavljam igrice koje napravimo doctor,boshkodj i ja,ako hoce i jos neko da nam se pridruzi neka se javi.:D:D

Andross
8.5.2009, 23:47
Sem sto si srozao grafiku iz GM-ovog Pacman demoa ti si dodao sta (Pacman se ponasa isto, duhovi se krecu isto, objekti su rasporedjeni isto, reakcija duhova na "scare item" je potpuno ista)?

EDIT: Imas povecavanje brzine posle svagog nivoa i pesmu od Gunsa (sto je u sustini nelegalno), al toj ipak game makerov Pacman...
EDIT2: Jado pa nisi ni skinuo description kuku lele (This is a game maker example...)

Ivan-94
9.5.2009, 0:14
Pa dobro prvi put radim sa time,a grafiku sam radio sa paintom:opanachke,a sad cu sa PS:alealeee:,bice makar lepse.Sto se tice pesme svidela mi se pa sam je stavio:qliranje:.

holodoc
9.5.2009, 1:09
Joj bre ako nastaviš ovako sa ovim biserima ima da se zbog tebe odreknem Kostolca preko novina :rofl:

Ivan-94
9.5.2009, 10:16
Joj bre ako nastaviš ovako sa ovim biserima ima da se zbog tebe odreknem Kostolca preko novina :rofl:
Evo ja cu odma,tu sam preko puta glasa...:D