PDA

Prikaži potpunu verziju : Shareaza- Vrlo ozbiljna konkurencija P2P programa

GakunGak
5.3.2006, 15:26
Sta mislite hoce li novo peceni program da opasno konkurise poznatijim P2P kao Lime Wire, Dc++, emule itd...
1. 100% FREE
2. Precizni rezultati
3. Mogucnost povezivanja na 3 mreze
4. Brz download/upload

Sta mislite: www.shareaza.com

Freeloader
7.3.2006, 17:48
Koristim je odavno,samo je problem shto nema Firewall to Firewall podrsku za download.I torrent download ponekad sporo ide.Za Gnutella mrezu 1 I 2 je ok!
Cool program.

holodoc
7.3.2006, 17:51
Neznam da li ja nešto radim pogrečno u njemu ali par puta sam ga instalirao i to na različitim računarima (na većini zbog toga što je računar sakriven iza proxy-ja a navodno Shareaza je tu "tata") i rezultati pretrage su jednostavno bili razočaravajući. I dan danas se držim dobrog starog i proverenog eMula. Možda na neki download čekam malo duže ali nema šta nema. A da,...

Znači šta god da tražim na Shareazi rezultata uvek manje nego u eMule-u i to bez obzir ana koju se mrežu kačio.

GakunGak
20.3.2006, 9:49
Neznam da li ja nešto radim pogrečno u njemu ali par puta sam ga instalirao i to na različitim računarima (na većini zbog toga što je računar sakriven iza proxy-ja a navodno Shareaza je tu "tata") i rezultati pretrage su jednostavno bili razočaravajući. I dan danas se držim dobrog starog i proverenog eMula. Možda na neki download čekam malo duže ali nema šta nema. A da,...

Znači šta god da tražim na Shareazi rezultata uvek manje nego u eMule-u i to bez obzir ana koju se mrežu kačio.
Shareaza te obavestava ako si iza proxy/firewall-a i daje ti poruku kako da ga konfigurises. U suprotnom, los bandwich/download/upload/transfer...

Srki
20.3.2006, 22:54
Shareaza je samo los klon Emula , napravljen je prelepi interfejs i to je to .... !
Rezultati pretrage su losi a da ne pricam o download-u i brdo smeca koje podmece, a imam ADSL 768k ! Pored starog dobrog Emula jedino sto jos moze da se pohvali je Ares i Bearshare !

urke
20.3.2006, 23:57
Ja mogu samo da kažem - program je benigan jer nije multiplatformski

A M G
26.7.2006, 23:29
Jako dobar program, to je prvi i jeini p2p koji koristim, za sada...
Najveca prednost mu je sto je 100% bez onih spyware gluposti:n_klanja:

Freško
26.7.2006, 23:50
Pa .... onako /nit smrdi nit nirise\ ipk eMule je eMule z cu njeg koritim (vrsi mi poso).... a Shareaza ce uzdramti konkurenciju .... jednog dana .....:opanachke