PDA

Prikaži potpunu verziju : Pinnacle TV Card problem

krypton_151
27.8.2008, 15:27
Da li neko zna kako da sredim problem na Pinnacle PCTV kartici? Kada upalim program za tv, ne radi mi pojacivac zvuka - mogu da vrtim skrol za pojacavanje koliko hocu i nista se ne menja. U audio options, pod tv playback input, stajalo je line in, a sada je prazno i ne moze nista da se izabere (padajuci meni za biranje audio ulaza je prazan). Reinstalacija programa ne pomaze, a jedino sto je ranije pomoglo je rusenje sistema. Ima li neko resenje?

Basa Mrkalj
27.8.2008, 17:46
Nisam nikad instalirao pomenutu karticu, ali sam imao slicne probleme kod drugih TV kartica, koje sam resavao kompletnom reinstalacijom drajvera i programa, tako da pretpostavljam da je i kod tebe slican problem. Moras da reinstaliras i drajvere i program i ponovo da izvrsis podesavanja kartice.

krypton_151
28.8.2008, 21:49
Nisam nikad instalirao pomenutu karticu, ali sam imao slicne probleme kod drugih TV kartica, koje sam resavao kompletnom reinstalacijom drajvera i programa, tako da pretpostavljam da je i kod tebe slican problem. Moras da reinstaliras i drajvere i program i ponovo da izvrsis podesavanja kartice.
Pa vec sam pokusao to, i ne moze, a za karticu ne postoje posebno drajveri, a posebno software za pustanje, sve je u paketu.