PDA

Prikaži potpunu verziju : pomoc oko iso formata

Атомски мрав
1.8.2008, 15:35
Da li neko moze da mi pomogne oko konvertovanja .iso formata u .avi format...
Probao sam nekoliko varijanti ,ali ne ide... U sustini,da li neko zna koji konvertor moze da odradi ovaj posao...

Orvel
1.8.2008, 16:00
Probao sam nekoliko varijanti ,ali ne ide... U sustini,da li neko zna koji konvertor moze da odradi ovaj posao...
To neće ići tako kako si ti zamislio. Probaj taj .iso fajl da otvoriš preko Deamon-a (http://www.daemon-tools.cc/dtcc/download.php?catid=5&mode=ViewCategory), a zatim ga iskopiraj na hard (pretpostavljam da si skinuo film).

LoneWolf
1.8.2008, 19:52

Narezi ti taj iso na cd/dvd prijatelju...nema tu konverzije nego sprzi ili mountuj pa gledaj film :ciao:

Spawn BG
1.8.2008, 21:53

Ne treba tu konverzija nego raspakivanje. Ako imaš instaliran neki od programa za manipulaciju ISO fajlovima (PowerISO, MagicISO...) ili WinRAR, desni klik i opcija "extract to..." i dobićeš folder sa istim imenom kao i ISO fajl i u njemu će biti svi fajlovi koji se nalaze u ISO fajlu.
Druga opcija je mountovanje u virtuelni drajv, pa kopiranje (kao što je Orvel već pomenuo, nije neophodno ako možeš da izvedeš onu prvu opciju)
Pošto nisi naveo o čemu se radi, koliko je meni poznato, uglavnom se DVD filmovi pakuju u ISO (retko kad divx/xvid AVI) tako da, ako ti je taj ISO recimo 4,xGB, verovatno je u pitanju DVD, pa bi morao da radiš konverziju u AVI nekim od programa koji za to služe (AutoGK, DrDivX...), naravno kad raspakuješ ISO i dobiješ AUDIO_TS i VIDEO_TS folder (o tome više informacija u drugim temama na Forumu)