PDA

Prikaži potpunu verziju : Koji je DivX plejer najbolji za PC?

Kantakuzin
1.7.2008, 18:39
Do sad sam koristio BS Player ali ova nova verzija mi nikako ne odgovara... Staru ne mogu da instaliram zato sto ne funkcionise pod Vistom! Dakle... Koji DivX plejer je najbolji a da moze da radi pod MS Vistom? Hvala unapred...

Aleksandar
1.7.2008, 18:58
Dobices milion (razlicitih) odgovora na ovo pitanje. :)
Recimo: GOM player,VLC Media Player,Zoom Player,...

dzonihsv
1.7.2008, 19:07
KMplayer se pokazao vrlo dobrim. + ima onako "fensi" izgled :D

Svrbisha
1.7.2008, 19:11
MV2Player (http://www.softpedia.com/get/Multimedia/Video/Video-Players/MVPlayer.shtml)!

Kantakuzin
2.7.2008, 0:01
Dobices milion (razlicitih) odgovora na ovo pitanje. :)
Recimo: GOM player,VLC Media Player,Zoom Player,...

A jel ovaj GOM player podrzava titlove kao i pomenuti BS? Ne znam zasto, ali eto, prvo sam se za njega zalepio... Mada cu morati da proverim i KMPlayer...

<Rio_da>
2.7.2008, 0:31
Da GOM podrzava titlove...

Kad bolje razmislim, skoro svi playeri podrzavaju titlove osim WMP... ali verovatno postoji i neki plug-in za njega

Željko
2.7.2008, 0:47
Preporuka za GOM player... :)

Renche
2.7.2008, 0:47
DiVX Play 6.8

noisy
2.7.2008, 2:19
probao sve, ne postoji bolji od BS Player-a. :) šala
Probaj KM, nije loš

ilidan
2.7.2008, 15:03
Plejeri koji koriste MPlejer kao osnovu, u stanju su da puste gotovo sve sto im se poturi.
GOM je izuzetno lep i funkcionalan plejer. Ima svoje kodeke ali moze da koristi i DirectShow filtere. Meni odbio da pusti neke DVD diskove pa sam presao na Media Player Classic Home Cinema.
MPCHC ima u sebi vecinu splitera i filtera a koristi i DirectShow filtere. Ima dobru podrsku za titlove i vrlo je funkcionalan ali malo ruznjikav. Sto se mene tice MPCHC

Nutsbre@ker
2.7.2008, 18:12
Po meni je najbolji bio BS player ali samo prva verzija , druga verzija je radila ali je uz nju dolazilo brdo reklama i raznih gluposti , cak mislim i jedan trojanac (barem sa ovog mesta gde sam ga ja skinuo). Zatim tu je onda dosao GOM player:n_klanja:. Za pustanje dvd-a imam power dvd 5 i ne treba mi bolji jer gledam sve dvd filmove na kucnom bioskopu. E sad na kraju tu je VLC player,:eek: to cudo cita sve, da ubacis kolut parizera u citac mislim da bih ga procitao:kreza:. Zato po meni najbolji su GOM i VLC player

veseliburek
2.7.2008, 19:10
VLC media player, definitivno najbolji...

jagodanbg
15.7.2008, 10:23
KMPlayer