PDA

Prikaži potpunu verziju : Apokalipsa

Katmay
17.5.2008, 23:19
Evo mene malo, nije me bilo dugo, malo se selio, nije bilo neta i tako... :)

http://i230.photobucket.com/albums/ee137/Katmay025/th_apokalipsa.jpg (http://i230.photobucket.com/albums/ee137/Katmay025/apokalipsa.jpg)

Od obrade PS naravno :), grad je neki font, ptice isto PS, i još svašta nešto...

Pozdrav!

:ciao:

Highlander
18.5.2008, 0:55
Super je za neki wallpaper! :aplauz:
Šta si koristio u PS da dobiješ ovakvo nebo? Variations? Levels?

zoran845
18.5.2008, 0:57
Nešto slično si mogao da slikaš (dakle da dobiješ i bez PS) da si se prošetao do Bora. Kod njih je nebo stalno takvo :paranoia:.

Sumpor-dioksid.

Highlander
18.5.2008, 1:04
Nešto slično si mogao da slikaš (dakle da dobiješ i bez PS) da si se prošetao do Bora. Kod njih je nebo stalno takvo :paranoia:.

Sumpor-dioksid.

Što je sigurno - sigurno je. :)

kinteC
19.5.2008, 2:58
Taman otvorih temu, ugledah slicicu i pomislih "oo boze, sta je ovom Katmayu da postavi fotografiju toliko puta vidjenog zalaska sunca?" Ali...otvorih fotku, i slog.... bolju fotku nisam video u poslednje vreme. Sve na svom mestu, dramaticno nebo jos vise istaknuto crvenom bojom i kao slag na tortu jato ptica... fenomenalno. Voleo bih videti print ove fotke minimum na A3 formatu :)

edit: aaaaaaa sada tek videh da si napisao da je koriscen font za grad.... :(((((( Bedak, inace bi ova fotka bila vr` vrhova. Ovako je vrlo dobar digital art. (posto je digitall art, imam zamerku sto je nebo malo sprzeno :P - mada je vesto zamaskirano bojom)

Katmay
20.5.2008, 10:14
@Highlander
Svašta, promena boje, levels, burn, kontrast... :)

@kinteC
Hvala lepo na pohvalama i komentaru! :) Što se tiče grada, šta da radim... Svakako bi bilo potpuno da grad nije kobajage ali...

:ciao:

oluja
20.5.2008, 19:15
Odlicno... :aplauz:

fonet
23.5.2008, 23:35
Jako dobra obrada !!! svaka cast sve pohvale ! postignut onaj APOKALIPSA efekat :D

Psychon@ut
24.5.2008, 2:16
Super je ! Možda bi izgledalo još bolje da si više istakao taj grad na dnu slike :).

fonet
24.5.2008, 2:23
hmm .. da izgledalo bi bolje ... malo da je visi grad...