PDA

Prikaži potpunu verziju : Video snimci sa digitalca

renato212
25.4.2008, 15:13
Da li neko zna kako da mogu pregledati video snimke sa digitalnog fotoaparata,imam neke snimke,prebacio sam ih ali nece da se vide.kako da ih pregledam jeli treba neki program za to,i u kom su oni formati na fotoaparatu!Pomozite!

Spawn BG
25.4.2008, 15:48
U uputstvu koje bi trebalo da si dobio uz fotoaparat, trebalo bi da piše u kom formatu snima video (kod mog Nikona je .mov, znam da Canon i Fuji snimaju u .avi, barem oni modeli sa kojima sam se ja susreo...). Ako je u pitanju .mov, onda ti treba Quick time player ili Quicktime alternative codec da bi mogao da pustiš u bilo kom plejeru, a ako imaš GOM ili KM plejer, ne treba ti ništa, oni mogu da otvore to.

renato212
26.4.2008, 13:42
Pa ja imam Kodak

renato212
27.4.2008, 17:17
U uputstvu koje bi trebalo da si dobio uz fotoaparat, trebalo bi da piše u kom formatu snima video (kod mog Nikona je .mov, znam da Canon i Fuji snimaju u .avi, barem oni modeli sa kojima sam se ja susreo...). Ako je u pitanju .mov, onda ti treba Quick time player ili Quicktime alternative codec da bi mogao da pustiš u bilo kom plejeru, a ako imaš GOM ili KM plejer, ne treba ti ništa, oni mogu da otvore to.

Cao da li neko neki link gde bih mogao skinuti Quick Time player za windows xp service pack 1, gde god sam trazio je za service pack 2,a ja to nemam!