PDA

Prikaži potpunu verziju : Pomoc oko smanjivanja rezolucije na klipovima

Stojanovic Sladjan
13.4.2008, 22:33
Skidao sam neke klipove sa neta i sad hocu da ih prebacim u telefon ! Ali telefon ne podrzava toliku rezoluciju pa bih vas molio ako neko zna neki dobar program koji bi mi pomogao! Molim vas ako znate pomozite?!:n-cc2::n-cc2::n-cc2::n-cc2::n-cc2::n-cc2::n-cc2::n-cc2::n-cc2::n-cc2::n-cc2:

ilidan
14.4.2008, 1:35
Možes da upotrebiš SUPER (besplatan je) ili Nero Recode, iz paketa Nero Ultimate Edition.
Mada, pomoglo bi kada bi rekao koje formate podrzava tvoj telefon.

Stojanovic Sladjan
14.4.2008, 11:03
moj telefon podrzava rezoluciju na 176-144 . Gde ja mogu da nadjem te programe . I kako se oni koriste . Imam nero 8 naj noviju verziju mozda moze preko njega , ali kako ?:icon_stud:icon_stud:icon_stud:icon_stud:icon_stu d:confused::confused::confused:

Spawn BG
15.4.2008, 0:43
176x144 je rezolucija 3gp formata, kao što ilidan reče, SUPER je pravi program za to...

Stojanovic Sladjan
16.4.2008, 11:29
Skinuo sam SUPER sa neta i convertuje clip samo do 50% i nece dalje trazi registracioni kod a ja ne znam kako da se registrujem na njihovom sajtu jer nigde ne stoji REGISTRACION . Ako znas kako da se registrujem molim te odgovori mi kako jer su mi ti klipovi jako vazni!!!!!

NenadN
16.4.2008, 13:41
Skinuo sam SUPER sa neta i convertuje clip samo do 50% i nece dalje trazi registracioni kod a ja ne znam kako da se registrujem na njihovom sajtu jer nigde ne stoji REGISTRACION . Ako znas kako da se registrujem molim te odgovori mi kako jer su mi ti klipovi jako vazni!!!!!
Znam da Super-om moze da se zavrsi trazeni posao, ali umesto da ti objasnim kako to da uradis preporucicu ti legitimnije resenje. Ako imas Nero 7 ili 8 (moze i 6) u okviru paketa imas Nero Recode, koji pravi 3gp kompaktibilne fajlove veoma lako. Sve sto trebas je da odaberes Nero Mobile profil.

Spawn BG
16.4.2008, 13:55
:confused: SUPER traži registraciju :confused:

Da li mislimo na isti program?

http://i222.photobucket.com/albums/dd193/SPAWN_BG/ScreenShot002.jpg

Kod mene samo pokazuje da postoji novija verzija i pita za update, ali registracija?

Stojanovic Sladjan
16.4.2008, 21:22
EEE pa izgleda da ne mislimo na isti program ! E a da li mozes da mi kazes sa kog sajta mogu da skinem "TAJ SUPER" , :icon_scra:icon_scra:(:(:(:(

Spawn BG
16.4.2008, 23:21
Evo ti na 4shared (http://www.4shared.com/file/44340086/735153cf/SUPERsetup.html), okačio sam tamo... (Program je besplatan, znači nema registracije...)

AkuL
16.4.2008, 23:41
Probaj mediacoder, u potpunosti je besplatan i daje super rezultate.

http://mediacoder.sourceforge.net/

Stojanovic Sladjan
17.4.2008, 9:44
E hvala ti puno ! Stvarno si CAR. E a mozda je malo glupo pitanje .a dali moze da se poveca rezolucija clipa sa SUPER ? SOORY ali ia ako neznas nema veze ti si mi i ovako mnogo pomogao ! HVALA < HVALA <HVALA> HVALA> HVALA !!!!!!!!!!!!!!!!!

Spawn BG
18.4.2008, 22:48
Ako ti telefon ne podržava veću rezoluciju (moj k700i npr.) onda nema svrhe podesiti veću, a ako imaš noviji telefon koji podržava veću rezoluciju, kao što se vidi na ovom screen-u koji imaš gore, može i to (video scale size)