PDA

Prikaži potpunu verziju : Audio converter

NjegovaWisost
13.2.2006, 15:37
Ljudi, baš nemam sreće sa audio converterima. Skinem jedan, i komp mi se iz čista mira restartuje. Skinem drugi i corrupted file. Skinem treći, neće da se instalira. Da se ne bi mučio po googlu recite mi adresu gdje mogu skinuti audio converter iz WMA u mp3

Dimo
13.2.2006, 16:25
Audiograbber www.audiograbber.com-us.net/download.html
Ja koristim CDex,mali i odlican program www.mp3-converter.com/cdex.htm

PAIN
13.2.2006, 17:05
Ja imam Xilisoft koji je jako dobar.Mozda si ga video u Sk pre dva ili tri broja.Mozes ga naci www.xilisoft.com

AstraLogos
14.2.2006, 2:49
Ljudi, baš nemam sreće sa audio converterima. Skinem jedan, i komp mi se iz čista mira restartuje. Skinem drugi i corrupted file. Skinem treći, neće da se instalira. Da se ne bi mučio po googlu recite mi adresu gdje mogu skinuti audio converter iz WMA u mp3
Ljudi njemu treba audio konverter a ne riper. Xilisoft Audio converter 2.1 sto je preporucio PAIN moze odraditi posao. Imas odlican program za te stvari na www.FairStars.com (http://www.FairStars.com)
Ako imas problema javi se na PP. ;) :)

PhAnToM_LoRd
14.2.2006, 11:32
E, javi mi se na PP, imam za tebe odličnu stvar, radi konverziju WMA, MP3, WAV, OGG, Vorbis, i još mnogo štošta... I sve to radi sa jednog u drugi. Lak je za korišćenje, a na sve to ima i RIPPER. EXTRA, ALL IN ONE SYSTEM :D :D :D

ZoNi
14.2.2006, 12:56
i ja predlazem besplatni CDex - konvertuje skoro sve u skoro sve drugo :)

uz to, izvanredan ripper! Apsolutna preporuka!

dm@ricn
14.2.2006, 13:14
ja bih ti predlozio QCD radi super bar mene nema nikakvih problema i free je

pozdrav

PhAnToM_LoRd
14.2.2006, 13:18
i ja predlazem besplatni CDex - konvertuje skoro sve u skoro sve drugo :)

uz to, izvanredan ripper! Apsolutna preporuka!
Može li i da ''počupa'' audio zapis iz AVI ili MPEG video fajla? Ako je odgovor negativan, moj favorit je u maloj prednosti... :aplauz: :aplauz: :aplauz:

NenadN
14.2.2006, 14:02
Zaboravi te sitne alate i uzmi lepo Sound Forge ili Adobe Audition konvertuju iz svega u svasta.

ZoNi
14.2.2006, 15:10
Može li i da ''počupa'' audio zapis iz AVI ili MPEG video fajla?
pa, moze... tj. moze da snimi sve sto se cuje...

a koji je tvoj favorit? :paranoia:

PhAnToM_LoRd
15.2.2006, 11:18
pa, moze... tj. moze da snimi sve sto se cuje...

a koji je tvoj favorit? :paranoia:
Audio Convertor 4.0, a kako nisam mogao da nađem ključ od četvorke, metodom ''probaj, pa šta bude'' registrovao sam ga ključem od verzije 2.1... Verujte, strašna stvar... I pre svega, lak (čak je i moja keva naučila da ga koristi) :D :D :D

ZoNi
15.2.2006, 13:45
Audio Convertor 4.0
Audio ConvertOr ili ConvertEr?

jel to ovo http://www.audioconverter.info/

vidim da je izasao vec v5.5... mada, ja uvek radije biram freeware, pogotovu kad je to mocan program, kao CDex ;)

PhAnToM_LoRd
15.2.2006, 13:58
Audio ConvertOr ili ConvertEr?
Oprosti, greška prilikom kucanja. Definitivno, Audio Converter

jel to ovo http://www.audioconverter.info/

vidim da je izasao vec v5.5... mada, ja uvek radije biram freeware, pogotovu kad je to mocan program, kao CDex ;)
Nisam odavno pratio šta se sa njim dešavalo. Može da bude isto to, a može da bude i sasvim drugi razvojni tim. Nisam siguran da li je to naslednik, ili nešto sasvim peto sa istim imenom... Evo kako izgleda u verziji 4.0, koju ja koristim:

ZoNi
15.2.2006, 14:01
uf... gadan skin :) nego, ima li on neki Help > About > Web site link? ;)

PhAnToM_LoRd
15.2.2006, 14:11
E, sad sam zbog tebe morao da ga instaliram na poslu, samo da bih došao do Help-a. Ma, nema veze, dodješ mi za ovo jedno pivo... :aplauz:
Ma, šalim se, naravno. Evo ti link, pa pogledaj, sad sam baš bio tamo i mogu ti reći da su proširili ponudu... Ima lepih stvari...
http://www.e-soft.co.uk/index.htm

Za kljuceve, piši na PM...

hacker_aca
15.2.2006, 15:05
Ako imas Nero 6, mozes sa Wave Editorom da prebacujes iz wma u mp3. A za "cupanje" imas Advanced Audio X Converter (nesto tako mu ime, ne secam se). Imas ga na www.download.cg.yu

ZoNi
15.2.2006, 23:28
Za kljuceve, piši na PM...
hvala, ne treba... nijedan od tih programa mi ne deluje zanimljivo... kao sto rekoh, freeware rulz! :)

voodoo_
16.2.2006, 0:06
Zaboravi te sitne alate i uzmi lepo Sound Forge ili Adobe Audition konvertuju iz svega u svasta.
Sound Forge koristi matori Fraunhoferov MP3 enkoder tako da svakako nije bolji izbor od Lame-a...

NenadN
16.2.2006, 22:23
Sound Forge koristi matori Fraunhoferov MP3 enkoder tako da svakako nije bolji izbor od Lame-a...
Tkodje i Audition koristi neki stari ali radi dobro