PDA

Prikaži potpunu verziju : programi za pravljenje filmova?

Puna
22.3.2008, 16:53
ima li neko da mi preporuci neki program koji se koristi za pravljenje filmova. npr. fraps. Tako nesto.. treba mi hitno
hvala:n_klanja::n_klanja:

Haker95
22.3.2008, 17:12
Fraps, CamStudio(los kvalitet snimaka), Windows Movie Maker(ne snima, vec obradjuje). . .

daniel83
22.3.2008, 23:55
Kako mislis program za pravljenje filmova??? Cisto ako neznas filmovi se snimaju a ne prave,za to ti trebaju kamere producent reziser itd,dok ti je za obradu filmova potreban program,e sad ti definisi sta ti tacno treba...

Programe koje ti je prethodni clan preporucio spadaju u grupu Monitor Capturing ili Desktop Capturing programa i sluze za snimanje sadrzaja koji se trenutno odigrava na monitoru ako je to ono sto trazis,trazi ih po gorepomenutim imenima...

I drugi put preciznije postavi pitanje :)

Isko
23.3.2008, 10:45
ima li neko da mi preporuci neki program koji se koristi za pravljenje filmova. npr. fraps. Tako nesto.. treba mi hitno
hvala:n_klanja::n_klanja:

Jednostavno zovnes hollywood i zavrsis film.:D Salim se.Jel da snimas film ili da na filmu dodajes efekte?

NenadN
24.3.2008, 21:12
Definicija za rec pravljenje filmova je sirokog spektra, imao si vremena da poentiras temu, nazalost je moram zakljucati.

Inace stvar koju ti hoces da napravis zove se hvatanje slike odnosno hvatanje videa, jer predpostavljam hoces da snimis neku igru kako je igras. Za to je fraps najbolji.