PDA

Prikaži potpunu verziju : Naj program za "hvatanje" pokretnih slika

pocetnikk
16.2.2008, 23:15
Koji je po vašem mišljenju najbolji program za skidanje videa (u raznom i što većem broju formata), sa desk topa?

Shommy
16.2.2008, 23:25
Camtasia Studio odlican program za video shot i exportovanje videa i audio-a u mnoge formate.

vaskotv
17.2.2008, 2:26
SnagIT - nije losh, fino radi poso!

LoneWolf
17.2.2008, 13:42
FRAPS je dzaba,kao i SnagIt u ogoljenoj verziji,a Camtasia dolazi u trialu na 15 ili 30 dana.

fingerprint
17.2.2008, 13:59
Definitivno fraps. Mada nije besplatan, u punoj verziji, besplatna verzija je potpuno funkcionalna.

Kisr
26.8.2008, 21:19
Sta treba da uradim da bih sa programom camtasia studio zabelezio i audio zvuk sa live stream-a i moze li on to uopste,i ako ne moze zna li neko za program koji i to radi?Znaci kada snimim neki live stream nema zvuka!
EDIT:I jos jedno pitanje,kako da pustim snimljeni video sa nekim drugim plejerom,recimo wmp,jer ono sto sam snimio mogu da gledam samo sa camtasiom,znaci mogu li da ga konvertujem u neki drugi format kao sto je wmv?

Kisr
2.9.2008, 4:10
http://www.youtube.com/watch?v=houuMsejyw0
A za ovo drugo desni klik na zeljeni klip u camtasia programu pa extract camrec contents i ekstraktovan fajl je onda u avi formatu.
Bravo ja!:alealeee::to_care:

pocetnikk
3.9.2008, 12:27
Sta treba da uradim da bih sa programom camtasia studio zabelezio i audio zvuk sa live stream-a i moze li on to uopste,i ako ne moze zna li neko za program koji i to radi?Znaci kada snimim neki live stream nema zvuka!
EDIT:I jos jedno pitanje,kako da pustim snimljeni video sa nekim drugim plejerom,recimo wmp,jer ono sto sam snimio mogu da gledam samo sa camtasiom,znaci mogu li da ga konvertujem u neki drugi format kao sto je wmv?

Nađi Camtasia Studio nećeš se pokajati. Osim što imaš dobru sliku na office sajtu imaš mnogo MB video tutorijala za nju tako da nećeš imati potrebe za pitanja u vezi rada.
Ako đe zapne, javi mi.