PDA

Prikaži potpunu verziju : Skines, pa narezes

Wolverine
15.2.2008, 14:56
Skidam nesto (DVD koncert), mnostvo VOB etc. fajlova. Pitanje je sledece da li da to samo rezem ili nesto specijalno treba da se radi?

Bozidar
15.2.2008, 14:58
Samo rezi ,ne treba nista posebno da radis.
Pozzzzzzzzzzzzzz:ciao:

Wolverine
15.2.2008, 15:04
Samo rezi ,ne treba nista posebno da radis.
Pozzzzzzzzzzzzzz:ciao:

Ali treba mi da radi kao DVD sa sve auto play-om.

Bozidar
15.2.2008, 15:06
Ali treba mi da radi kao DVD sa sve auto play-om.
Ovako ,ako je u win rar ili win zip formatu treba da ga raspakujes pa onda da ga narezes.

Wolverine
15.2.2008, 15:39
Ovako ,ako je u win rar ili win zip formatu treba da ga raspakujes pa onda da ga narezes.

Bozo u pitanju su .VOB itd. fajlovi. A moje pitanje je: Ako ih narezem kao Data DVD (obicno), da li ce da postoji AutoPlay.

Stojadin
15.2.2008, 15:49
Bozo u pitanju su .VOB itd. fajlovi. A moje pitanje je: Ako ih narezem kao Data DVD (obicno), da li ce da postoji AutoPlay.
Pa napravi dva foldera u rootu DVDa jedan nazovi VIDEO_TS a drugi AUDIO_TS.Vob i ostale fajlove ubaci u VIDEO_TS i dvd player bi trebalo da pusti autoplay.

Bozidar
15.2.2008, 16:14
Nece biti tada autoplaya ves obican autoplay gde ces imati opciju play with...(ja preporucujem cyber link power dvd)Pozzz i izvini nisam shvatio kod vob fajlova.Pozzzz

glitch
15.2.2008, 16:55
Nema potrebe da pravis foldere u rutu, samo u Neru izaberi da je u pitanju video DVD i on ce sve da odradi. Sve spakuj u VIDEO_TS i przi!

Bolton
16.2.2008, 15:23
Da li ti želiš da napraviš menije za taj DVD (tako da možeš da pristupiš svakoj pojedinačnoj pesmi) ili samo jednostavno da narežeš? Ako želiš samo da ga narežeš takvog kakav je onda si već dobio odgovor: u Nero Start Smart-u izaberi Burn DVD-Video Files ili u Nero Burning Rom-u izaberi DVD-Video i kopiraj sve fajlove (CTRL+A) u kompilaciju (CTRL+1) i nareži DVD.