PDA

Prikaži potpunu verziju : losa slika posle spajanja vise wmv fajlova

dr slox
12.2.2008, 8:58
imam problem sa slikom posle spajanja vise wmv fajlova skroz je deformisana i ide maksimalno usporeno dok zvuk ide normalno i odlicno se cuje.
redosled kojim sam isao je sledeci : prvo sam sa neta skinuo you tube downloader pa sam pomocu njega skinuo 20-tak klipova sa you tuba,pa sam ih pomocu istog programa konvertovao u wmv format,pa sam skinuo sa neta besplatnu verziju avi mpeg divx mp wmv joiner i pomocu njega ih spoio , ceo proces je tekao bez smetnji ali kad sam pustio snimak na kraju uvideo sam vec opisan problem,sve sam ponovio nekoliko puta ali se nista ne menja.

da li neko zna gde gresim?pomagajte!

Spawn BG
12.2.2008, 9:43
Možda grešiš što uopšte koristiš wmv:confused: Probaj da odmah konvertuješ u neki drugi format (xvid, recimo, ako program to omogućava), ili koristi neki drugi program za konverziju (npr. Super)

dr slox
12.2.2008, 10:14
probao sam i xvid i javlja se isti problem

onda sam skinuo jos dva tri razlicita joinera ali je manje vise isto

snimak je najbolji u mpeg 4 formatu ali nemogu da nadjem neku dobru besplatnu verziju joinera ove sto sam nasao su tryal pa traju 10 sekundi po svakom segmentu

ako neko zna za neki dobar mpeg 4 joiner neka kaze

aj probacu super da vidim

Patton
12.2.2008, 10:51
Pazi, ako su ti video fajlovi istih "karateristika" (rezolucija, bitrate), mozes ih spojiti pomocu Virtual dub-a u avi sa bilo kojim codecom.

dr slox
13.2.2008, 7:19
istih su karakteristika

prebacio sam sve u wmv ponovo i uspeo sam sa windows movie makerom da ih spojim :alealeee:

u svakom slucaju hvala na pomoci :ciao: