PDA

Prikaži potpunu verziju : DIVX u DVD sa ConvertXtoDvd programom, pomoc

zemljanin
8.2.2008, 17:58
Pozdrav.
Malo sam citao postove o prebacivanju divx u dvd i odlucio sam se za ovaj program.
Sad sam upravo narezao prvi dvd i sve je ok samo sto nema subtitlova.
Kako da podesim? Evo stavicu sliku da vidite kako sam podesio. Da li mogu provjeriti da li ima subtitlaprije nego narezem na dvd?

optimus_prime
8.2.2008, 18:19
Kolko se ja secam, treba titlovi da ti budu u folderu gde i sam avi fajl, i on ce da ga ubaci sam, bar je meni tako radio. Pa da evo sada sam probo bas, i sve je tu. Neznam zasto kod tebe nije ubacio.

zemljanin
8.2.2008, 18:54
Evo sad sam probao na dvd i subtitovi se vide, ali na racunaru opet ne

nebojsa986
8.2.2008, 19:00
Probaj da pustis sa nekim drugim programom.

zemljanin
8.2.2008, 19:05
Probao sam i sa media player clasicom i sa cyber linkom al nema subtitlova. Al na dvd0u ima
Jos jedno pitanje. Mogu li ja kad zavrsim sa konvertovanjem da narezem u neru a ne u converteru?

optimus_prime
8.2.2008, 20:04
Probao sam i sa media player clasicom i sa cyber linkom al nema subtitlova. Al na dvd0u ima
Jos jedno pitanje. Mogu li ja kad zavrsim sa konvertovanjem da narezem u neru a ne u converteru?

Da upravo sam to hteo da ti predlozim, neka ga samo konvertuje, a ti ga narezi kroz Nero.

zemljanin
8.2.2008, 20:30
Znaci i to meze biti razlog zato sto ne vidim subtitlove?

Spawn BG
9.2.2008, 0:27
U podešavanjima ConvertXtoDVD opcija BURNING odčekiraj stavku BURN RESULT to DVD, a u opciji SUBTITLES čekiraj stavku AUTO-SELECT DEFAULT SUBTITLE. Koliko vidim na tvojoj slici, našao je dva prevoda, u svakom slučaju, ova opcija će postaviti prvi kao default i onda bi trebalo da ga svaki plejer otvara automatski.
Jedan mali :offtopic:
Ako već hoćeš da imaš meni, a samo jedan film, nađi sliku omota za taj film i postavi nju kao pozadinu za meni. Mnogo lepše izgleda.