PDA

Prikaži potpunu verziju : Pomoć oko Mozila Thunderbirda

Francesko
25.1.2008, 20:50
Pozdrav!
Skoro sam reinstalirao sistem i pored nekih sitnica javila mi se je i ova...
Imam vec navedeni program za mailove... Kreirao sam o5 acc i radi sve lepo. Ali problem je to sto ne mogu sada da vidim stare mailove koje sam primio, tj. inbox kao i sve ostalo mi je blanko... Pa ako biste mogli da mi kazete sta mi je ciniti, tj. kako da exportujem mailove da mogu da ih vidim... :dedica:

noisy
25.1.2008, 21:04
stare mailove prije reinstalacije?

GoranKostic
25.1.2008, 21:44
Jesi li napravio backup emailova pre reinstalacije?
Jesi li radio samo reparaciju, ili reinstalaciju sa formatiranjem c: particije?
Odakle da exportuješ mailove, odnosno importujes?

Ako nisi napravio backup, a formatirao c: particiju, pa reinstalirao Windows, onda teško da ćeš moći da povratiš te mailove, obrisani su formatiranjem diska.

Francesko
26.1.2008, 4:59
Jesi li napravio backup emailova pre reinstalacije?
Jesi li radio samo reparaciju, ili reinstalaciju sa formatiranjem c: particije?
Odakle da exportuješ mailove, odnosno importujes?

Ako nisi napravio backup, a formatirao c: particiju, pa reinstalirao Windows, onda teško da ćeš moći da povratiš te mailove, obrisani su formatiranjem diska.

Ovo je nazalost tacno :(

Francesko
28.1.2008, 18:43
Bump!
Anyone?

Spawn BG
28.1.2008, 18:51
Sa tim starim mailovima se pozdravi :ciao: a za sledeći put MozBackup... Pretraži forum...

NIx Car
3.9.2009, 10:41
izgleda da ni u najnovijioj verziji OVO NISU POPRAVILI!!!! zato KORSITITE OPERU ZA MAILOVE:dedica::dedica:

Chivan
3.9.2009, 11:20
izgleda da ni u najnovijioj verziji OVO NISU POPRAVILI!!!! zato KORSITITE OPERU ZA MAILOVE:dedica::dedica:
Šta nisu popravili? Korisnika koji formatira disk, a ne bekapuje mailove? Sumnjam da je Opera to popravila.

Danijela1
3.9.2009, 11:29
Ne moze to nigde, a kamoli u operi