PDA

Prikaži potpunu verziju : Advanced Parental Control (SK 9/2007)

Alan
27.12.2007, 19:36
Ovaj program je zaista izvanredan (osim cijene naravno), i toliko o njemu. Mene je zainteresovao ovaj dio:

"... Ipak, naziv ovog programa sadrži reč „kontrola”, a to podrazumeva mogućnost zapisa većine aktivnosti načinjenih od strane korisnika koji se kontroliše. Nešto poput sigurnosne kamere, samo u IT fazonu. I nadzor program vrši na četiri načina. Screen Capture „hvata” sadržaj ekrana (aktivnog prozora ili celog desktopa) u intervalima koje administrator sam određuje. Window Monitoring beleži aktivnost svakog prozora tokom korišćenja računara. Keystroke Monitoring beleži sve otkucano na tastaturi, ili, pak, samo ono što je otkucano u određenim aplikacijama..."

Posebno je zanimljiva funkcija Keystroke Monitoring. Da li postoji besplatan program koji može da radi ovakve stvari? Samo nemojte da to bude neki trojanac ili da mi date link ka nekom sumnjivom serveru.

noisy
5.1.2008, 20:58
koristim ga već neko vrijeme. program je opasan. naravno, može da se sakrije da ga nikad niko ne pronađe :) nema potrebe za drugim rješenjem, javi se na pp za dalje instrukcije :)

Alan
8.1.2008, 18:09
A, šta ti je to "pp"?

Nicolas
8.1.2008, 18:44
A, šta ti je to "pp"?

:D

Licne poruke, Personal Message, PM.

daco kralj
9.1.2008, 14:34
PP - ahhahahahahahahahahahah :rofl: :boodala:

Alan
9.1.2008, 17:55
PP - ahhahahahahahahahahahah :rofl: :boodala:

Zaista nemam pojma šta si hteo da dokažeš isprdavajući se sa mojim pitanjem. Pitanje čak nije ni upućeno tebi. Ako misliš da si ispao lik, svaka ti čast. Ovo je bilo prilično tupavo sa tvoje strane.

Dimo
9.1.2008, 18:13
Ma ne, mislim da nije htio da te uvrijedi, vec se obracao Noisy-ju i njegovoj verziji PM-a (PP- privatne poruke, moze i taj nacin, ali se rijedje koristi). E sad, ispalo je prilicno diskutabilno sa strane kulturnog izrazavanja.

Alan
9.1.2008, 18:22
Ej ljudi, stvarno ne bih da ova tema ode u offside. Ako neko zna za besplatan program neka kaže. Mene isključivo zanima da program može da odradi stvar kao funkcija Keystroke Monitoring kod Advanced Parental Controla. noisy, tebi hvala, ali APC je previše glomazan za moje potrebe.

Alan
9.1.2008, 18:29
Ma ne, mislim da nije htio da te uvrijedi, vec se obracao Noisy-ju i njegovoj verziji PM-a (PP- privatne poruke, moze i taj nacin, ali se rijedje koristi). E sad, ispalo je prilicno diskutabilno sa strane kulturnog izrazavanja.

Dobro, možda si u pravu. Izvinjavam se. Jednostavno, bio sam u afektu...