PDA

Prikaži potpunu verziju : 3d stuff

bobi
6.11.2005, 11:52
Za sve one koji se bave nekim od aktuelnih (ili ne tako aktuelnih) 3d programskih paketa, zeleo bih da preporucim: www.threedy.com.

Jednostavno najbolji forum za 3d grafiku koji sam nasao na internetu.

Za besplatne tutoriale oko 3d modelovanja otidjite do:
www.3d-palace.com (jednostavno najveci broj video tutoriala, ne samo za 3d programe, vec i za recimo photoshop ili combustion...).

ili

www.3d-total.com

pozdrav...

B.T.W.

Bilo bi lepo da i na ovom sajtu postoji forum koji ce se baviti iskljucivo 3d grafikom (dosadilo mi da kucam na engleskom).

Highlander
12.11.2005, 21:12
Kad smo već kod tutoriala, na adresi http://pixel2life.com postoji bezbroj tutoriala za sve programe koji mogu da vam padnu na pamet! Photoshop, 3ds max... nema šta nema!:eek:

oluja
13.11.2005, 2:03
http://www.amazing3d.com/softfree.html

ime sve govori... jos jedan besplatan sajt :)

Remedy
13.11.2005, 14:17
www.3dbuzz.com Tutoriali su u formi video fajla - Par likova, jedan pokazuje na kompu, a ostali kao nemaju pojma pa zapitkuju i zezaju. Uopste nije dosadno, jedino sto o skidanju preko dial-up-a nema govora. Potrebna je registracija (besplatna) i jedan post na forumu. Najbolji tutoriali koje sam koristio.

Ji 4Tze
14.11.2005, 15:02
www.3dtotal.com

tesh_ch
21.11.2005, 0:53
www.evermotion.org
i
www.cgtalk.com

najozbiljnjiji sajtovi sa forumima, takmicenjima, tutorialima...

!!!OBAVEZNO POSETITI!!!

ivaana
31.12.2005, 20:21
Zna li neko gdje mogu sa koga sajta mogu download-ovati neki free software za home-design ili nesto slicno?

cages
1.1.2006, 0:16
Zna li neko gdje mogu sa koga sajta mogu download-ovati neki free software za home-design ili nesto slicno?

Probaj "Fast plans 9.0" od "black mountain softvare"...

CAD floor plan design software, very easy to use - takes care of drawing and MATH - leaving you to design This version includes wizards and an Easy Draw function to add baths, beds, stairs, tables & chairs etc., - all at your sizes and style. Make home plan design so much easier....

Hope this helps :icon_smil